czwartek, 18 kwietnia 2019 15:58

Pożar maszyn rolniczych

 
Pożar maszyn rolniczych źródło: OSP Kłecko

W czwartkowe przedpołudnie strażacy zostali powiadomieni o pożarze, jaki wystąpił na terenie gospodarstwa rolnego niedaleko Kłecka.

Do zdarzenia doszło 18 kwietnia, kilka minut przed godziną 11:00. Wówczas to dyżurny gnieźnieńskiej komendy został powiadomiony o pożarze maszyny rolniczej w Gorzuchowie (gmina Kłecko). Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kłecko, OSP Ułanowo oraz JRG Gniezno.

Po dotarciu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia, zastano pożar maszyny rolniczej, przechodzący na stojący obok drugi pojazd - sianokiszonkę. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów gaśniczych w natarciu na źródło ognia. Strażacy pracowali w aparatach ochrony dróg oddechowych, a całość po kilkudziesięciu minutach udało się ugasić.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane