czwartek, 18 kwietnia 2019 10:15

Zamknięcie wiaduktu w Malczewie

 
Zamknięcie wiaduktu w Malczewie źródło: Google Street View

W związku z planowaną przebudową skrzyżowania dwóch dróg powiatowych w Malczewie, na początku maja nastąpi zamknięcie wiaduktu w tej miejscowości.

W związku z realizacją zadania pn.: "Rozbudowa drogi powiatowej nr 2158P skrzyżowanie z drogą powiatową nr 2226P m. Malczewo z rozbiórką wiaduktu drogowego" Powiatowy Zarząd Dróg informuje, że zamknięcie drogi nastąpi w dniu 6 maja 2019 r.

Zgodnie z umową termin zakończenia zadania wyznaczono do 15 lipca 2019 r. jednakże wykonawca deklaruje zakończenie prac w miesiącu czerwcu 2019 r.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane