sobota, 13 kwietnia 2019 14:13

Manifestacje 13 kwietnia - pierwsza fotorelacja

 
Manifestacje 13 kwietnia - pierwsza fotorelacja fot. Rafał Wichniewicz

W sobotnie, wczesne popołudnie na Rynku zgromadziło się około 2-3 tysięcy ludzi. Wszystko za sprawą manifestacji, jakie zaplanowano tego dnia w Gnieźnie.

Przedstawiamy pierwszą fotorelację z marszu równości oraz kontrmanifestacji, które zgromadziły się na Rynku. Wkrótce uczestnicy pierwszej z nich ruszą ulicami miasta - docelowo planowane przejście może zająć do godziny 17:00.

22 komentarzy

 • Link do komentarza Marek środa, 17 kwietnia 2019 09:56 napisane przez Marek

  Rozbicie narodu, kraju i jego kultury polega na trzech etapach. To wszystko jest zaplanowane i sponsorowane $$$ z zewnątrz. Pierwszy etap to ogłupienie narodu. Naukowo już zostało stwierdzone, że obniżając edukację o 10% wychowuje się ogłupiałe społeczeństwo, które można najłatwiej manipulować. Owoce tego już są widoczne w edukacji. Większość studentów Uniwersytetu Warszawskiego nie potrafi pokazać województw na mapie Polski! Pierwszy etap więc już osiągnięto.
  Drugim etapem jest podcięcie korzeni wartości. W przypadku Polski jest to Kościół. Przykłady anty Chrześcijańskiej nagonki widoczne są w TV, etc., w negatywnej propagandzie w UE.
  W Polsce masowo propaguje się anty Katolickie materiały. Drugi etap zbiera już owoce.
  Trzecim i ostatnim bastionem, który wszystkiego broni, począwszy od edukacji jest - RODZINA. Ten trzeci etap właśnie jest wdrażany. Jego przykładem są tzw. "marsze równości". Rozbijając gniazdo i tradycje rodziny można już swobodnie manipulować tymi najmłodszymi i wychowywać je według agendy zaplanowanej przez zewnętrzne organizacje szerzące tzw. "tolerancję".
  Tolerancja w Polsce była od stuleci. Przykładem są mniejszości narodowe, które tutaj mogły od wieków w spokoju się rozwijać. Problem zaczyna się wtedy, gdy te mniejszości próbują narzucać swoje ideologie większości obywateli, którzy żyją w spólnocie według wcześniej przez siebie ustalonych zasad. Przemarsze jakie mają miejsce pod osłoną ZOMO, są niczym innym jak wdrażaniem ostatecznego, trzeciego punktu rozbicia narodu, kraju, jego kultury i wiary. Smród stęchlizny rynsztoku z Niemiec, Francji i innych państw, w których TRZY etapy już zostały wprowadzone i wdrożone do życia codziennego jak nowotwór atakują duszę Polski. Owoce tego już są od lat widoczne.
  Polska została jednym z ostatnich twierdz, które próbuje się podbić podobnymi metodami w stylu bitwy 1109 roku w Głogowie.
  Piszę to jako Obywatel USA, który jako Pedagog spotkał się z systemem prania mózgu dzieci przez LGBT i wynikach tej Marksistowskiej ideologii.
  Mieszkając większość życia w San Francisco wiem o czym mówię. Jeśli edukacja nie zostanie "wyprostowana", a wiara Chrześcijańska nie ukrzyżowana, zarazem rodzinę będzie tworzyła kobieta jako Matka, pierwsza nauczycielka i mężczyzna jako Ojciec, obrońca gniazda, to kręgosłup Polski zostanie bezodwrotnie zmielony.
  Teren Polski będzie wtedy zamieszkały przez skolonizowanych, tutejszych, ale nie przez Polaków od wiecznie wierzących że "Bóg, Honor, Ojczyzna" są najważniejsze.
  Wybiła godzina 11:59.

 • Link do komentarza Markspol poniedziałek, 15 kwietnia 2019 14:06 napisane przez Markspol

  Wstyd. Teraz popatrze sobie po zdjęciach i poszukam moich pracowników pod pizzerią...

 • Link do komentarza Szekiel niedziela, 14 kwietnia 2019 17:13 napisane przez Szekiel

  Zachowania obu grup oczywiscie skandaliczne. Panie ze sceny krzyczące o miłości językiem pełnym nienawiści. Znamienne że większość homoseksualistów których znam w ogóle nie interesowało się tą szopką, a panie z platformy auta w większości hetero...

 • Link do komentarza Jam_Jest niedziela, 14 kwietnia 2019 11:26 napisane przez Jam_Jest

  Ad:Na imię mam Legion:
  ***************************
  Uważam, że twój wpis zasługuje na wyróżnienie, za dojrzałość zrozumienia "problemu" t/z inności. Poszedłem przyjrzeć się tej manifestacji i jakoś nie widziałem obscenicznego zachowania ze strony grupy mającej brać udział w przemarszu równości, za to mogłem przyjrzeć się tej grupie, z której wylewała się nienawiść i brak zrozumienia, połączona z brakiem tolerancji. Faktycznie przeciwnicy tegoż marszu, widocznie czegoś się bali, bo większości byli bez swoich pociech, natomiast można było odnieść takie wrażenie, że przyszli tylko, dlatego że chyba spodziewali się, że dojdzie, do zadymi i wielkiej rozróby, a tu niespodzianka ogólny spokój i porządek. Pozostaje pogratulować policji za wzmożoną uwagę i za utrzymanie w ryzach "krewkich rozrabiaków". Brawo policja!!!

  @:senior:
  ***********
  (cytat) ze tym zboczeńcom chodzi o jedno: deprecjonowanie wszelkich wartości, degradowanie kościoła katolickiego,

  p.Senior, jak już sobie kiedyś wyjaśniliśmy , pan i ja jesteśmy ludźmi w t/z wieku jesieni, ale to nie oznacza, że mamy zapominać, iż to nie kto inny, jak tylko sam kościół deprecjonuje wszelkie wartości i degraduje kk. Więcej odwagi w swoich wpisach o szerzącej się patologi pedofilów w KK.
  Łatwo panu przychodzi widzieć przysłowiową słomkę w oku innych,a nie dostrzegać kłód tam gdzie one rzeczywiście są.

  pozdrawiam i zdrowia życzę.

 • Link do komentarza Z miasta niedziela, 14 kwietnia 2019 11:02 napisane przez Z miasta

  @ senior kościół katolicki zdegenerował się sam poprzez księży pedofilów i homoseksualistów, do pięciu pedofilów kościół sam się przyznaje a to dopiero wierzchołek góry lodowej
  @ Kamil Grzegorzewski dlaczego Matką Boska Pani Gniezna pozwoliła skrzywdzić przez księży pedofilów tą piątkę dzieci.
  Jesteście zaklamanymi hipokrytami. Klo was finansuje i kto finansuje takie wpisy.

 • Link do komentarza Kamil Grzegorzewski sobota, 13 kwietnia 2019 19:32 napisane przez Kamil Grzegorzewski

  Homolobby próbowało zgwałcić Gniezno. Nie doszli do sceny. Było zimno, więc nie mogli się rozebrać. Było ich góra stu, przywiezionych z innych miast. Kontrmanifestantów było kilka tysięcy.
  Pani Gniezna, Matko Boża - dziękujemy Ci za swą Opiekę tego dnia!

 • Link do komentarza Gość sobota, 13 kwietnia 2019 17:31 napisane przez Gość

  Bardzo irytujace. To, że ludzie maja inne zainteresowania seksualne, to nie znaczy, że zaraz jest pedofilem.
  My, jak i nasze dzieci powinniśmy nauczyć sie tolerancji wobec drugiej osoby. Bo w naszym społeczeństwie, to jest coś co najbardziej kuleje.
  Ci ludzie maja takie samo prawo do życia jak my i nikt nie powinien ich krytykować za to kim są.
  Pozdrawiam

 • Link do komentarza Stefan sobota, 13 kwietnia 2019 17:23 napisane przez Stefan

  Dostrzegajmy przede wszystkim ... Człowieka.

 • Link do komentarza z.dzicha sobota, 13 kwietnia 2019 16:50 napisane przez z.dzicha

  Po jednej stronie pokojowe uśmiechnięte twarze , po drugiej ponure wściekle nieschludne ubrane mordy na których maluje się agresywne" skoro nie chcą być leniwi mentalnie jak my to ich siła zmusimy, bród, smalec, dziczyzna." Poprosimy redakcje o ankiete która grupa to która.

 • Link do komentarza Kibic sobota, 13 kwietnia 2019 16:27 napisane przez Kibic

  Żal patrzeć na tych chorych ludzi. Policjanci w stanie gotowości i wcale się nie dziwię bo chętnie bym im wpierdol. ..... Ta muzyka, ubrania -poprostu w cyrku lepiej nie zagrają. Szacunek dla Policji.

 • Link do komentarza senior sobota, 13 kwietnia 2019 16:20 napisane przez senior

  W tej chwili Puchalski głosi takie brednie, że nie da się dłużej słuchać tych bzdur. Cały ten marsz pokazał dobitnie, ze tym zboczeńcom chodzi o jedno: deprecjonowanie wszelkich wartości, degradowanie kościoła katolickiego, promowanie dewiacji, wyrugowanie z życia społecznego rodziny opartej ma mężczyźnie+ kobieta+ ich dzieci. Ta niewielka, ale bardzo krzykliwa grupa zwyrodnialców nie jest w stanie narzucić normalnym ludziom swojej chorej filozofii.

 • Link do komentarza Patriota sobota, 13 kwietnia 2019 16:16 napisane przez Patriota

  Policja to powinna nas ochraniacz A nie tych odmiencow. STOP HOMOSEKSUALIZACJI

 • Link do komentarza Adam sobota, 13 kwietnia 2019 16:15 napisane przez Adam

  Ale jaja chłop się przebrał za babę

 • Link do komentarza balala sobota, 13 kwietnia 2019 15:59 napisane przez balala

  To wina Budasza ,że sciągnął ich do Gniezna no ale co się dziwić ....

 • Link do komentarza Egon sobota, 13 kwietnia 2019 15:54 napisane przez Egon

  Dlaczego kamera internetowa na Rynku jest niedostępna w sieci . Gnieźnianie chętnie chcieli by obserwować wszystko " na żywo "
  Kto się tego obawia ?????

 • Link do komentarza wyborca sobota, 13 kwietnia 2019 15:48 napisane przez wyborca

  A gdzie jest prezydent miasta? Nie stoi po stronie mieszkańców, którzy mu jednak w wyborach zaufali? Opuścił ich?

 • Link do komentarza Gniezno sobota, 13 kwietnia 2019 15:32 napisane przez Gniezno

  Dziekujemy za zdjecia, przydadza sie w identyfikacji odpadow do utylizacji

 • Link do komentarza radek sobota, 13 kwietnia 2019 15:25 napisane przez radek

  kolorowo jak na odpuście na Wojciecha.

 • Link do komentarza Na imię mam Legion sobota, 13 kwietnia 2019 15:19 napisane przez Na imię mam Legion

  Dlaczego niektórzy "patrioci" ukrywają twarze pod szalikami i kapturami? Wstydzą się czegoś? Dlaczego wam tak bardzo przeszkadza ich odmienna orientacja, kiedy nie krzywdzą nikogo a nikogo z was nie było pod kościołami albo kurią z tymi bannerami stop pedofilii? Czyżbyście mieli podwójną moralność? Jak ktoś jest inny ale nikogo nie krzywdzi to jesteście wobec niego agresywni i to najczęściej w grupie a jak ksiądz krzywdzi dzieci i zamiatają to pod dywan to udajecie, że nic się nie stało i jeszcze wybielacie go bo to ksiądz? Pisaliście w komentarzach, że "nie będą nam narzucać swojego światopoglądu", "za często mówili nam jak mamy żyć" a kto wam dał prawo żebyście to wy narzucali komukolwiek swój światopogląd? Żyjcie i dajcie żyć innym. Czy ktokolwiek z was kiedykolwiek usiadł i zastanowił się nad tym dlaczego tak nienawidzicie każdej inności? Zapewne nie. Ktoś wam tą nienawiść wpoił dlatego, że sam się jej boi i wy teraz też. Ja nie jestem lgbt ani jakimś zwolennikiem tego typu marszu ale rozumiem, że w sytuacji kiedy tych ludzi spotyka dużo agresji słownej i nie tylko, odczuwają potrzebę zmiany. Czego się boicie? Że jak przejdą przez miasto to ktoś z was zmieni orientację? Jesteście niepewni siebie? Nie potraficie wychować swoich dzieci na "prawdziwych Polaków" że boicie się o nie? Większość z was krzyczy przeciwko homoseksualistom a w domu pornoski z lesbijkami sobie ogląda, krzyczy przeciw Arabom a potem wpiernicza kebaby z arabskim, i nienawidzi Żydów a potem modli się do semickich bogów...
  P.S.: Spodziewam się jadu w komentarzach, bo prawda boli w oczy ale proszę nie wyzywać od "pedałów", "komunistów" i wyborców PO" bo nimi nie jestem :) Na pewno pojawi się bardzo modne odkąd PiS doszedł do władzy słowo "lewak" ale to też nie prawda :)

 • Link do komentarza Wasz druh sobota, 13 kwietnia 2019 14:55 napisane przez Wasz druh

  Gniezno powstrzymało PEDRIXów. Szok i pełen SZACUN

startpoprz.12nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane