sobota, 06 kwietnia 2019 13:53

Drzwi otwarte w Ekonomiku

 
Drzwi otwarte w Ekonomiku fot. Rafał Wichniewicz

Niesłabnącą popularnością cieszyły się kwietniowe drzwi otwarte w Zespole Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych. Placówka przyciągnęła do siebie kandydatów do kilku klas.

Kwiecień to co roku dobra okazja ku temu, by swoją ofertę przedstawiła każda szkoła średnia, działająca na terenie Gniezna. Z takiej możliwości w sobotę 6 kwietnia skorzystał gnieźnieński "Ekonomik", na którego drzwi otwarte przybyła spora grupa młodych osób (niekiedy wraz z rodzicem), by zapoznać się z możliwościami, jakie daje nauka w tej szkole. 

Wszystkich w auli powitał dyrektor ZSEO Sławomir Wierzelewski, który przybliżył kierunki nauczania, a następnie odbył się krótki quiz skierowany do kandydatów. Tuż po tym wszyscy mogli się zapoznać z ofertą szkoły, prezentowaną w różnych klasach, gdzie uczniowie oraz wychowawcy odpowiadali na pytania, jakie pojawiały się w trakcie zapoznawania z ofertą. Nie da się ukryć iż placówka w tym roku ma też czym się pochwalić - w prestiżowym Rankingu Perspektywy, gnieźnieński Ekonomik jako jedyna publiczna placówka w naszym regionie znalazł się na 15 miejscu w skali wojewódzkiej.

O niesłabnącym zainteresowaniu świadczy liczna grupa potencjalnych kandydatów w klasach prezentujących kierunek informatyki oraz logistyki, ale także i pozostałych - organizacji reklamy, ekonomicznego, handlowego oraz szkoły branżowej.

1 komentarz

  • Link do komentarza ZSEO bez klamek niedziela, 07 kwietnia 2019 23:21 napisane przez ZSEO bez klamek

    Nikt o zdrowych zmysłach nie pójdzie do szkoły w której nie można wyrażać swojego zdania a w cieplejsze dni nie mozna nawet okna uchylic bo nie ma klamek ;) Nic dziwnego ze sanepid sie do nas przyczepil :) Mowie calkowicie serio. Ja jako uczen 3 klasy aktualnie i prawie cala szkola
    Nie polecam

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane