czwartek, 21 marca 2019 10:27

Mężczyzna na torach - pociąg gwałtownie hamował

 
Mężczyzna na torach - pociąg gwałtownie hamował archiwum redakcji

Do niebezpiecznej sytuacji doszło w czwartkowy ranek na torach w rejonie Dalek. Na torach pojawił się mężczyzna, przez którego zatrzymano pociąg.

Do zdarzenia doszło 21 marca około 9:30, kiedy maszynista pociągu Kolei Wielkopolskich, jadący z Gniezna do Poznania zauważył iż ktoś się znajduje na torach. Miało to miejsce w rejonie ul. Mnichowskiej, niedaleko przejazdu kolejowego na ul. Gajowej.

Zdarzenie potwierdza policja, a jak udało się nam dowiedzieć, skład najprawdopodobniej przejechał nad mężczyzną, który położył się między szynami. Po wszystkim osoba ta miała uciec z miejsca zdarzenia, a pociąg zatrzymał się około 150-200 metrów dalej. Na miejsce zdarzenia przybyła policja oraz Straż Ochrony Kolei.

Pociągi w chwili obecnej poruszają się jednym torem, a niektóre ze składów mają opóźnienia - feralny aż 140 minut. Policja cały czas ustala okoliczności zdarzenia.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane