czwartek, 14 marca 2019 10:40

Trzecie spotkanie z cyklu Sztuka Malucha

  mn
Trzecie spotkanie z cyklu Sztuka Malucha zdjęcie nadesłane

W najbliższy poniedziałek zapraszamy do Starego Ratusza na Warsztaty architektoniczne dla dzieci - zbuduj Gniezno.

To trzecie spotkanie w cyklu Sztuka Malucha. Podczas warsztatów dzieci będą wykonywać małą makietę miasta - śladami Traktu Królewskiego. Zbudują najbardziej charakterystyczne punkty Gniezna i umiejscowią je na planie. Następnie każdy uczestnik będzie mógł wcielić się w rolę projektanta i stworzyć całkowicie nowy element architektoniczny.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek 18 marca o godzinie 17:00. Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wstęp wolny! Warsztaty odbywają się w sali na 2 piętrze Starego Ratusza - wejście przez Urząd Stanu Cywilnego (od ul. Rzeźnickiej)


Sztuka Malucha w Starym Ratuszu to cykl poniedziałkowych warsztatów dla najmłodszych z opiekunami, podczas których sięgamy do świata sztuk wizualnych, muzyki i architektury. W trakcie warsztatów uczestników czekają artystyczne przygody, eksperymenty i niecodzienne zdarzenia. Będą uważnie słuchać, projektować, poznają zaskakujące techniki i nieoczywiste materiały, z których stworzą dzieła. Mamy nadzieję, że dzięki warsztatom uruchomią wyobraźnię, wyzwolą twórczą energię, spontaniczność i będą się dobrze bawić. Bo sposobów na sztukę jest bardzo wiele.

Zapraszamy opiekunów z dziećmi w wieku 4-10 lat. Wszystkie materiały zapewnia organizator. Kolejne i ostatnie w tym miesiącu spotkanie w cyklu Sztuka Malucha – Artystyczne wybryki, 25 marca. Sztuka Malucha to jedna z wielu propozycji w ramach działania „Daj się wciągnąć w Stary Ratusz”.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane