czwartek, 07 marca 2019 12:00

Znamy nazwiska kandydatów na dyrektora szpitala

 
Znamy nazwiska kandydatów na dyrektora szpitala archiwum redakcji

Dwa dni temu komisja konkursowa zapoznała się z dokumentami ośmiu kandydatów, którzy postanowili wystartować w konkursie na dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski.

Komisja konkursowa zakończyła ocenę formalną złożonych aplikacji. Spośród ośmiu kandydatów na stanowisko Dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie, siedmioro z nich zostało zakwalifikowanych do kolejnego etapu, tj. rozmów kwalifikacyjnych. 

Kandydaci, którzy spełnili wymogi formalne, w kolejności alfabetycznej:

 1. Mariola Landowska
 2. Anna Nowak
 3. Zbigniewa Anna Nowodworska
 4. Michał Ogrodowicz
 5. Grzegorz Sieńczewski
 6. Tadeusz Teterus
 7. Iwona Wiśniewska

Do dnia 29 marca 2019 roku Komisja konkursowa powołana do przeprowadzenia postępowania konkursowego na stanowisko Dyrektora Szpitala Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie winna zakończyć swoje prace. Kandydat wybrany przez komisję będzie rekomendowany Zarządowi Powiatu Gnieźnieńskiego na przedmiotowe stanowisko.

34 komentarzy

 • Link do komentarza obserwator1 wtorek, 12 marca 2019 16:09 napisane przez obserwator1

  Do: napisane przez z sali obok

  Dziwny z Pana człowiek, dlaczego ingeruje Pan w wypowiedzi innych!
  Czy to wstyd, że Ktoś wyraża swoje zdanie na forum!!
  Jakim trzeba być osobą, by tak impertynencko, nieuprzejmie pisać !!
  Chyba zaznał Pan dużo zła w życiu, i nie nauczył się dziękować!
  Jeszcze czas, dopóki się żyje, zawsze można coś naprawić ( w sobie również)

 • Link do komentarza z sali obok poniedziałek, 11 marca 2019 21:26 napisane przez z sali obok

  bo qwert ma na drugie "to mówilem ja, Jarząbek" ( trener drugiej klasy zresztą). Jemu chodzi o to zeby to chwalony wiedział ze to on go chwali...żałosne włazi ...o.

 • Link do komentarza do dociekliwy poniedziałek, 11 marca 2019 18:37 napisane przez do dociekliwy

  dr nauk medycznych KRZYSZTOF KARAŚ

 • Link do komentarza Dociekliwy poniedziałek, 11 marca 2019 11:28 napisane przez Dociekliwy

  Do: qwert. Przyjemnie słyszeć , ze taki sukces!! Ale dlaczego używasz symboli, nie podajesz nazwiska lekarza- czy istnieje taki Dr K.? Czy to tylko Twój wymysł ??

 • Link do komentarza qwert niedziela, 10 marca 2019 19:58 napisane przez qwert

  Nowa ekipa już uratowała życie jednemu pacjentowi. Chwała Wam za to, bo strach pomyśleć, co by się stało, gdyby trafiło na sowmed. Brawo dr K. Trzeba o tym pisać, choć i tak nie dorówna się megalomańskiemu PR-owi poprzedników.

  Zenku, nie rozsiewaj oszczerstw, masz widocznie ku temu prywatne powody. I jest to podłe.
  Na sorze w końcu są lekarze, którzy potrafią zbadać pacjenta bez robienia prześwietlenia całego człowieka , co nie jest obojętne dla zdrowia no i potrafią zrobić usg.

  Gniezno jest na pewno bezpieczniejsze od 1 marca, bez względu na stek pomyj, które próbują co poniektórzy tu wylewać. To tym osobom nagle zamknięto dostęp do prywatnych układów i interesów. Każdy kolejny dzień dowodzi, że nie mieliście racji.

 • Link do komentarza humanista niedziela, 10 marca 2019 16:40 napisane przez humanista

  Żaden wybitny specjalista menadżer nie złożył cv, bo fachowcy pracę mają. Lista składa się z kandydatów o polepszenie własnych dochodów, a nawet z emerytów.
  Wybranemu życzę dokończenia budowy, owocnej pracy, a odejścia w chwale!
  Co zaś do dyr ds.lecznictwa - Pan Hen ze swym zdrowiem, wiedzą i przywiązaniem do placówki jest idealny.

 • Link do komentarza urzędas niedziela, 10 marca 2019 15:09 napisane przez urzędas

  @ Kibolo - dajesz się robić w konia i radzę zmienić informatora. Kłamiesz, jak s**ka bura. Na wielu sklepach domów komunalnych czynsz był tak smieszny, że po prostu Miasto do niektórych najemców .....dopłacało! Bo to było tak, ze na kilkunastu sklepach po wejściu zmian w Polsce dotychczasowi najemcy, którzy mieli najem z tzw. przydziału ( rożne MHD, Argedy itp.)po prostu pozostali w tych placówkach i niejako się uwłaszczyli. Wszelkie próby urealnienia czynszów spotykały się z rykiem, i awanturami. Co do sklepu na Zielonym Rynku, to także jest stek kłamstw w twoim komentarzu, bo prawda była diametralnie inna. Po prostu pewne sklepy już nie miały racji bytu w nowych warunkach. A sklep mały, towaru duzo, a klienteli ubywało. Ciekawe, ze następcy sobie radzą i płacą bez zmrużenia oka za najem? Więc dobra rada dla ciebie, przestań pisać o czymś, o czym nie masz zielonego pojęcia, bo tylko wystawiasz się na pośmiewisko.

 • Link do komentarza kibolo niedziela, 10 marca 2019 11:24 napisane przez kibolo

  Ty,lokator.Puknij ty się w łeb i to mocno.Piszę w twoim stylu.Landowska podwoiła czynsz dla najemców lokali UM.Tym samym doprowadziła do rezygnacji najemców z lokali UM.Przykład?AGD z Zielonego Rynku przeniosło się na Warszawską z powodu tej podwyżki.Z innymi lokalami było to samo.Dopiero następca,jak się nie mylę W.Krawczyk,zmienił jej decyzję i bardzo dobrze.Lepiej mieć 6 tys. za rok wynajęcia niż 6 tys. za pół roku.A u prywaciarzy stoją lokale puste bo nie ma pomysłu na działalność.Bank, apteka,fryzjer,restauracja czy odzież?Do tego ceny.Nikt nie chce za darmo dzierżawić jak to mówią kamienicznicy.Jeżeli propozycja nie zadowala to się rozchodzimy bez komentarza.

 • Link do komentarza gnieźnienin sobota, 09 marca 2019 19:17 napisane przez gnieźnienin

  Jedna osoba bije na głowę wszystkie pozostałe CV i wykształceniem ( pan G. S.) - ale w gnieźnieńskim wykwintnym świecie to POważna wada.

 • Link do komentarza konkluzja sobota, 09 marca 2019 15:32 napisane przez konkluzja

  1. Sądząc po ilości komentarzy Przeciętnemu Gnieźnieńskiemu Pacjentowi jest to najzupełniej obojętne. Zawsze może powiedzieć przyjmującemu go w szpitalu lekarzowi, że za jego (pacjenta) pieniądze ten lekarz się wykształcił a pielęgniarce można zwrócić uwagę, ze pije kawę i w ten sposób zawalczyć o dobry szpital w tym mieście.
  2. Dlaczego Władze Starosta nie podały do mediów informacji , ze od 06.03.2019 dyrektorem medycznym nie jest już lekarz Pan Jacek Bembnista a jego kolega z pracy - lekarz Pan Mateusz Hen??
  3. Po co właściwie ten konkurs?
  Szperaczom - a tych wśród dziennikarzy zapewne nie brakuje polecam żmudne studiowanie KRS (wraz z historycznymi wpisami) . W wyszukiwarkach KRS można wpisywać nazwiska z listy powyżej. Jest to informacja publiczna - zawsze jasna - w przeciwieństwie do publicznych latarni pod którymi jest najciemniej, albo ktoś tam stoi..
  4. I wszystko jasne !
  5. Czy ten komentarz narusza jakieś dobra osób z w/wym listy???

 • Link do komentarza Zenek sobota, 09 marca 2019 13:50 napisane przez Zenek

  @Pino
  Stara ekipa wróciła i rządzi z cienia już od kilku miesięcy. Na oddziale komplet zadufanych w sobie chirurgów, do których strach sie odezwać żeby kogoś nie zje*ali i zmieszali z błotem. A na stanowisko dyrektora medycznego kilka dni temu wrócił kolega obecnego po dyrektora, Pan Hen

 • Link do komentarza Zorientowany sobota, 09 marca 2019 12:42 napisane przez Zorientowany

  Kandydat Ogrodowicz

  https://pomorska.pl/michal-ogrodowicz-mial-zostac-na-piec-lat-odszedl-po-roku/ar/6445702

  Super specjalista jak widać...wyrzucony po pół roku . To chyba jakiś rekord

 • Link do komentarza sp sobota, 09 marca 2019 08:48 napisane przez sp

  żaden z kandydatów sie nie nadaje!

 • Link do komentarza arrencjusz piątek, 08 marca 2019 22:34 napisane przez arrencjusz

  Pani Landowska rzeczywiście robotę robiła bardzo dobrą. Wszyscy pamiętamy historię kamienicy z 2013 roku, jeżeli niejaki lokator nie pamięta to w internecie nic nie ginie.

 • Link do komentarza Pino piątek, 08 marca 2019 22:24 napisane przez Pino

  Wiadomo, że jest wszystko ustawione... Michał O....
  Ludzie otwórzcie oczy, to tylko chodzi o zasłonę, sterowac będzie ktoś kto wyleciał z tego szpitala...

 • Link do komentarza lokator piątek, 08 marca 2019 14:26 napisane przez lokator

  Ty, Jarosław, sklepy to są puste u prywatnych kamieniczników, a nie w miejskich budynkach. Puknij sie w ten łeb zanim cos palniesz.

 • Link do komentarza Jarosław piątek, 08 marca 2019 09:29 napisane przez Jarosław

  Co M. Landowska przez podwyżkę czynszy zrobiła ze sklepami w mieście ? Stały puste. Kwiaciarki na targowisku przez nią mają sprawy w sądach. Tak rządziła, że prezydent Budasz ją zwolnił. Co na to Poseł Arndt i szef powiatu Gruszczyński.

 • Link do komentarza Janusz piątek, 08 marca 2019 02:40 napisane przez Janusz

  Ta Landowska to nie ma za grosz wstydu. Pokazała już w Gnieźnie jak doprowadzić do zguby i upadku rodzinne firmy w lokalach miejskich poprzez 100 % podwyżki. Do dziś lokale stoją puste i niszczą. Teraz kolej na upadek szpitala pod wodzą tej Pani.

 • Link do komentarza rowerzysta piątek, 08 marca 2019 00:08 napisane przez rowerzysta

  A ja myślę, że szpitalem powinien kierować ktoś z naszego podwórka. Taka osoba, ryzykowałaby swoją reputacją i jestem pewien, że dołożyłaby wszelkich starań, aby temat poprowadzić jak na najlepiej. Nie można z góry sądzić, że gnieźnianin będzie działał na szkodę swojego powiatu.

 • Link do komentarza lokator czwartek, 07 marca 2019 23:52 napisane przez lokator

  Widać, że Landowska jest najlepszym kandydatem. twierdzę to po wpisach niejakiego arrencjusza i Bogumiła. Oczywiście, ze ludzie wyraziści i wymagający nie tylko od siebie są sekowani. Landowska należała do tych, co nie dawała się lubić, ale robotę robiła bardzo dobrą.Teraz komunalna mieszkaniówka leży z powrotem w nijakich rękach. Nawet nie wiedzą, kto mieszka w zasobach przez nich zarządzanych, bo od dwóch lat do zmarłych lokatorów wysyłają listy. A o finansach lepiej nie wspominać. Brak doświadczenia ze trony panującej władzy i silnej ręki nad administrowaniem mieszkaniówką rozłoży lokalówkę w Gnieźnie całkowicie.

startpoprz.12nast.koniec

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane