wtorek, 19 lutego 2019 11:48

Potrącenie rowerzysty niedaleko Trzemeszna

 
Potrącenie rowerzysty niedaleko Trzemeszna archiwum redakcji

W miniony poniedziałek doszło do wypadku drogowego, w którym kierujący samochodem osobowym potrącił rowerzystę. Poszkodowany trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło 18 lutego około 13:30 w miejscowości Zieleń w gminie Trzemeszno. Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, kierujący samochodem osobowym marki Hyunday, 28-letni mieszkaniec tej gminy, jadąc od strony Trzemeszna w kierunku Trzemżala, nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i najechał na tył kierującego rowerem, 45-letniego mieszkańca Trzemeszna, który w tym czasie skręcał do posesji.

Rowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie. Kierowcy za spowodowanie wypadku drogowego policjanci zatrzymali prawo jazdy. Auto zabezpieczono do badań na parkingu depozytowym.

Jak ustalili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego uczestnicy byli trzeźwi. Postępowanie w sprawie wypadku drogowego prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane