poniedziałek, 11 lutego 2019 13:00

Śmiertelne potrącenie na wyjeździe z Gniezna

 
Śmiertelne potrącenie na wyjeździe z Gniezna archiwum redakcji

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielny wieczór na ul. Powstańców Wielkopolskich, gdzie samochód osobowy potrącił mężczyznę, który wtargnął na jezdnię.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 10 lutego około godziny 18:20, sto metrów przed przejazdem kolejowym: - Mężczyzna, który pieszo poruszał się prawym poboczem drogi, z nieustalonych dotąd przyczyn wszedł na prawy pas ruchu pod nadjeżdżający samochód osobowy marki KIA Sportage i został przez ten pojazd potrącony - poinformowała nas prok. Małgorzata Rezulak-Kustosz z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. 

Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego zabrał nieprzytomnego poszkodowanego z obrażeniami ciała do szpitala w Gnieźnie, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Według dotychczasowych ustaleń, osobą potrąconą był 61-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania. Na polecenie prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań w zakładzie medycyny sądowej. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane