piątek, 08 lutego 2019 22:13

Niższe ciśnienie wody w kranach

 
Niższe ciśnienie wody w kranach archiwum redakcji

Spółka PWiK informuje o możliwości obniżenia ciśnienia wody w części miasta z powodu awarii rurociągu.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie informuje, że od piątku 8 lutego od godziny 21:00 do  9 lutego włącznie może nastąpić obniżenie ciśnienia wody w sieci wodociągowej w południowych rejonach miasta.

Przyczyną utrudnień jest wystąpienie awarii wodociągu na ujęciu Żydowo - Cielimowo.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jam_Jest niedziela, 10 lutego 2019 11:06 napisane przez Jam_Jest

    Ciśnienie ciśnieniem, ale czy obywatel powinien płacić za wodę, czy tylko za jej przesył? Zawsze zastanawiałem się jak mam płacić za coś, czego nikt nie produkuje, a na tym zarabia i w dodatku co rusz podnosi opłaty.

  • Link do komentarza rfefdaerewdad sobota, 09 lutego 2019 07:35 napisane przez rfefdaerewdad

    Ciekawe czy dojdzie do tego że ta cała sieć w końcu padnie i jak w starożytności będą wozić wodę beczkowozami i staniemy się faktycznym skansenem do którego będą przyjeżdżać turyści żeby się dziwować.

    Przecież to już nawet nie jest śmieszne z tymi ciągłymi awariami i do tego jeszcze się okazuje że bloki są stawiane tam gdzie brakuje kanalizacji. Czy poza dbaniem o sprawy menadżersko - kulturalno - pensyjno - premiowe to czy ktoś jeszcze interesuje się sprawami mieszkańców

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane