środa, 06 lutego 2019 14:55

Zdemolował sklep i wyskoczył oknem

 

W środowe popołudnie przechodnie na ul. Lecha byli świadkami burdy wywołanej przez młodego mężczyznę. 

Do zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 14:00 na ul. Lecha. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, do jednego ze sklepów wszedł mężczyzna, który dziwnie się zachowywał, a w pewnym momencie zaczął demolować wnętrze, po czym wybił szybę w oknie wystawowym i wyskoczył na ulicę. Tam, okrwawiony od rozbitego szkła, zaczął zaczepiać przechodniów. Po chwili na miejscu pojawił się pierwszy zaalarmowany o zdarzeniu patrol policji, który go obezwładnił. 

Po kilku minutach przybył także zespół ratownictwa medycznego, który zabrał rannego mężczyznę i w asyście policji przewiózł go do szpitala. Na tę chwilę nie wiadomo, co spowodowało dziwne zachowanie mężczyzny. 

8 komentarzy

 • Link do komentarza Jam_Jest piątek, 08 lutego 2019 10:37 napisane przez Jam_Jest

  Do:dawny mieszkaniec:
  ***************************
  Jakiś problem z czytaniem? Tytuł tego artykułu wyraźnie brzmi.

  (Zdemolował sklep i wyskoczył oknem,) , a nie wyskoczył, obdrapał i zabrudził domy.

 • Link do komentarza Koryfeusz piątek, 08 lutego 2019 09:07 napisane przez Koryfeusz

  Takie aspołeczne jednostki powinny być leczone oraz do czasu całkowitego wyleczenia pozbawione prawa głosowania w wyborach. Potrzebne są w końcu zmiany ustawowe, aby określić na czym polega prawidłowe zachowanie i prawidłowe myślenie, a jeśli ktoś by odbiegał od tej szeroko pojętej obiektywności to na leczenie. Podam przykład: W 2008 roku została z inicjatywy Schetyny i ówczesnego rządu przeprowadzona akcja przeciw kibicom nazwana później "Widelec". Nie było wtedy żadnego zagrożenia ze strony kibiców, ale Policja pierwsza zaczęła atakować i wymuszać potem zeznania. Sprawy w sądach są do dzisiaj. To jest fakt, że taka akcja była. Jeśli zaś ktoś uważa, że nic takiego nie miało miejsca, albo widział tam coś co faktycznie nie istniało, albo jeszcze powie, że to napewno nie za rządów Platformy to znaczy, że wykazuje nieprawidłowości w myśleniu i postrzeganiu rzeczywistości i wtedy kwalifikuje się na leczenie. Jeśli pada śnieg to obiektywnie wszyscy zdrowi ludzie będą widzieć ten śnieg. Jeśli ktoś wtedy będzie widzieć słoneczną pogodę, mimo że słońce za chmurami to znaczy, że ma problem wymagający leczenie. Myślę, że objaśniłem o co mi chodzi. Ludzie poprawnie rozumiejący przekazywany komunikat zrozumieją też ten mój wpis i prawidłowo odczytają moje intencje.

 • Link do komentarza Szymas piątek, 08 lutego 2019 08:08 napisane przez Szymas

  Trza było nie wciągać kryształu tyle.

 • Link do komentarza dawny mieszkaniec czwartek, 07 lutego 2019 23:36 napisane przez dawny mieszkaniec

  Do Oli, nie interesuje mnie co zrobiono. Mnie interesuje syf, brud i bałagan, którego od lat nie zauważałem w moim mieście, z którego się wywodzę. A teraz jest mi poruta za dawną stolicę.Otwórz szeroko oczy i popatrz choćby na te zdjęcia, jaki to wstyd, żeby na głównej i pierwszej ulicy dla gościa odwiedzającego Gniezno były takie brudne elewacje, odrapane ściany, schody naprawdę godne pożałowania. I nie interesuje mnie, czy to prywatne czy miastowe. Ostatnio zauważyłem będąc w Gnieźnie, ze coraz więcej sklepów jest do wynajęcia, ale się nie dziwię, bo gnieźnieńscy kupcy na ogół nie potrafią się zebrać do kupy, żeby ten handel w centrum ożywić. Sklepy wyglądają - przepraszam za porównanie, ale jak sklepiki przed wojna z mydłem i powidłem. I witryny nie zachęcają do wejścia. Jak ktoś nie inwestuje, to niech się nie dziwi, że miasto, do tego brudne pustoszeje.

 • Link do komentarza on czwartek, 07 lutego 2019 21:46 napisane przez on

  się dzieje w tym mieście, nie dziwota, że wiara woli mieszkac na przedmieściach albo w gminie, jak w centrum takie akcje się dzieją

 • Link do komentarza oli czwartek, 07 lutego 2019 16:52 napisane przez oli

  A Tobie dawny mieszkańcu nie wstyd tak pisać?takie uwagi do władzy?ślepy jesteś,jeśli nie widzisz zmian wizerunkowych miasta .Przeprowadzono już wiele remontów,wiele starych kamienic zdobyło nowy wygląd.Możliwe ,że w planach władz są i remonty kolejnych domów.Tyle,że zamiast dawny mieszkańcu dowiedzieć się szczegółów,wolisz marudzić.Wstyd!!

 • Link do komentarza dawny mieszkaniec środa, 06 lutego 2019 22:30 napisane przez dawny mieszkaniec

  Jakie odrapane i brudne domy przy tej ulicy Lecha! i to w miejscu, gdzie goście idą z dworca. I niedaleko magistratu. Nie wstyd tej władzy?

 • Link do komentarza asdf środa, 06 lutego 2019 15:41 napisane przez asdf

  może ten obywatel też aplikował na stanowisko menadżera i jak się zapoznał z wynikiem naboru to z rozpaczy targnął się na pobliski sklep ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane