poniedziałek, 21 stycznia 2019 14:34

Pożar samochodu przy ul. Wrzesińskiej

 

We wczesne, poniedziałkowe popołudnie strażacy zostali powiadomieni o pożarze samochodu osobowego, do jakiego doszło przy jednej z kamienic.

Zdarzenie miało miejsce 21 stycznia około 14:00 na wjeździe do jednego z domów wielorodzinnych przy ul. Wrzesińskiej. Do pożaru przyjechał zadysponowany zastęp JRG Gniezno, a w momencie dotarcia strażaków samochód marki Renault był już objęty prawie w całości ogniem.

Działania strażaków ograniczyły się do stłumienia płomieni przez podanie piany gaśniczej i wody. W wyniku zdarzenia na szczęście nikomu nic się nie stało. Na miejscu była również policja, która w trakcie akcji gaśniczej kierowała wahadłowo ruchem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane