piątek, 11 stycznia 2019 10:07

Zatankował i odjechał. Kto rozpoznaje sprawcę?

 
Zatankował i odjechał. Kto rozpoznaje sprawcę? źródło: KPP w Gnieźnie

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawcy kradzieży paliwa, do której doszło na stacji benzynowej przy ul. Poznańskiej.

Do zdarzenia doszło 18 listopada 2018 roku, kiedy to kamery monitoringu na stacji paliw zarejestrowały mężczyznę, którzy zatankował paliwo po czym odjechał nie uiszczając opłaty. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie tej sprawie. 

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszeni są o kontakt z asp. Witoldem Krysińskim - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 426-02-11 lub numerem alarmowym 112. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

źródło: KPP w Gnieźnie​

6 komentarzy

 • Link do komentarza Arek środa, 16 stycznia 2019 15:36 napisane przez Arek

  Kolega na filmie był roztargniony jak sędzia który ukradł 50 PLN:)

 • Link do komentarza wicek piątek, 11 stycznia 2019 20:07 napisane przez wicek

  Prezes

 • Link do komentarza Koryfeusz piątek, 11 stycznia 2019 14:39 napisane przez Koryfeusz

  Wystarczy poddać obraz obróbce, aby twarz była wyraźniejsza, a potem wrzucić w komputer, uruchomić program do rozpoznawania twarzy, przeszukać bazę ogólnokrajową wszystkich obywateli i gotowe. Dobry komputer sobie z tym poradzi w kilka godzin. Pytanie tylko czy takie działania są możliwe do podjęcia przez Policję? Oni chyba nie mają takich specjalistycznych programów.
  Monitoring natomiast kiepski.

 • Link do komentarza kierowca piątek, 11 stycznia 2019 11:19 napisane przez kierowca

  To monitoring nie rejestruje numerów pojazdu? A poza tym, pracownicy stacji mogliby bardziej sami monitorować stacje i w razie ucieczki natychmiast włączać kolce przy wyjeździe!

 • Link do komentarza obeserwatorka piątek, 11 stycznia 2019 10:54 napisane przez obeserwatorka

  zapomniało mu się ..... pewnie spieszył się do dziewczyny....

 • Link do komentarza Obywatel piątek, 11 stycznia 2019 10:24 napisane przez Obywatel

  To numery blach były kradzione skoro nie mogą namierzyć faceta?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane