czwartek, 10 stycznia 2019 09:00

Ludzkie szczątki w zawalonym dworcu

 

We wczesne, środowe popołudnie służby zostały powiadomione o makabrycznym odkryciu w zawalonym budynku dworca towarowego koło tzw. "trzech mostów".

Zdarzenie miało miejsce 9 stycznia, we wczesnych godzinach popołudniowych. Jak wynika z naszych ustaleń, Straż Ochrony Kolei podczas patrolowania tego terenu, zauważyła fragment ludzkiej nogi wystającej spod gruzów częściowo zawalonego budynku.

Na miejsce wezwano służby i po wstępnych oględzinach ustalono iż ciało może przebywać w tym miejscu od jakiegoś czasu. Na ówczesną chwilę zadecydowano, że nie można podjąć żadnych działań z uwagi na możliwość zawalenia się reszty budynku. Z uwagi na trudny dojazd do obiektu (grząski teren) i zapadający zmierzch, zadecydowano o podjęciu działań od czwartkowego rana. Już teraz wiadomo iż do pomocy potrzebny będzie sprzęt, który wyburzy część obiektu, co pozwoli na dostanie się do wnętrza, w którym znajduje się denat. 

Na obecną chwilę nie wiadomo, kim mogła być osoba znajdująca się pod gruzami. Przypuszcza się iż mógł to być bezdomny. 


O zawaleniu się budynku w marcu 2018 roku informowaliśmy już wcześniej: Zawalił się stary dworzec

1 komentarz

  • Link do komentarza Gosia czwartek, 10 stycznia 2019 21:06 napisane przez Gosia

    Ciekawe kto za to beknie. ... bo to, że bezdomni - zakładamy, że to któryś z nich - wlezą wszędzie i potrafią wiele to jedno, ale że nikt tego właściwie nie zabezpieczył po zawaleniu w marcu lub nie doprowadzil do rozbiórki w ciągu tych 9 miesięcy to już jest winien śmierci! Co w tym czasie robił nadzór budowlany , że nie wydał nakazu natychmiastowej rozbiórki lub jak należy to prawidłowo zabezpieczyć! ?kto tam grzeje te stołki? ????

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane