środa, 12 grudnia 2018 08:59

MotoMikołaje z Ekonomika z prezentami dla Domu Dziecka

  mn
MotoMikołaje z Ekonomika z prezentami dla Domu Dziecka zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę pod Dom Dziecka w Trzemesznie zajechały motocykle, na których siedzieli mikołajowie - wraz z nimi przyjechały prezenty. 

Celem tej akcji, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych, było przekazanie darów w postaci słodyczy i artykułów czystości, zebranych w tej placówce. Parada motocykli i samochód Startu Gniezno wyruszyła spod gnieźnieńskiego Ekonomika w akompaniamencie świątecznej muzyki. Po dotarciu do Trzemeszna, podopieczni miejscowego domu dziecka, otrzymawszy zebrane dla nich prezenty, mogli w towarzystwie mikołajów pojeździć na motorach, a później wszyscy wspólnie pograli w piłkarzyki i odśpiewali kolędy.

Organizatorzy akcji dziękują wszystkim tym, którzy wzięli udział w akcji, tj. tym, którzy dawali, zbierali i tym, którzy zawieźli podarki oraz przedstawicielom GTM Start za udostępnienie motocykla żużlowego. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane