sobota, 27 października 2018 14:43

Zderzenie w Witkowie

 
Zderzenie w Witkowie źródło: OSP Witkowo

W sobotni ranek na ul. Poznańskiej w tytułowej miejscowości doszło do zderzenia dwóch samochodów dostawczych, z których jeden następnie uderzył w budynek.

Do zdarzenia doszło 27 października nad ranem. O godzinie 6:30 strażacy z OSP Witkowo zostali zadysponowani do kolizji, do której doszło na ul. Poznańskiej. Na miejscu zastano dwa pojazdy dostawcze, które zderzyły się ze sobą - w efekcie na chodniku przewrócone zostało drzewo, a jeden z samochodów uderzył w budynek.

Pojazdami podróżowali sami kierowcy, którzy wyszli z nich o własnych siłach i nie potrzebowali pomocy medycznej. Działania strażaków ograniczyły się do zabezpieczenia uszkodzonych pojazdów i rozlanych płynów eksploatacyjnych. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane