środa, 10 października 2018 10:34

W niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu

 
W niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu archiwum redakcji

Z okazji odbywającego się w niedzielę zakończenia sezonu motocyklowego, na terenie Gniezna mogą pojawić się utrudnienia w ruchu na kilku ulicach przejazdowych przez miasto.

W niedzielę 14 października odbędzie się tradycyjne zakończenie sezonu motocyklowego. Miłośnicy jednośladów już od około godziny 11:00 zaczną się pojawiać na Rynku, który przy stopniowym zapełnianiu zostanie wyłączony dla ruchu. Następnie około godziny 12:00 ulicami miasta i powiatu przejedzie parada wszystkich pojazdów.

Parada wyruszy ul. Farną i Warszawską w kierunku ul. Kościuszki, skąd dalej uda się na ulicą Dworcową, a następnie: Lecha, Sobieskiego, Żwirki i Wigury, Wiaduktem Solidarności, Orcholską w kierunku Wełnicy. Stamtąd motocykliści skierują się na Jankówko, Jankowo Dolne, Wierzbiczany, Szczytniki Duchowne, Osiniec, skąd ul. Leśną wrócą do Gniezna i pojadą ul. Witkowską, Wolności, Grunwaldzką, Cymsa, Wrzesińską na teren Muzeum Zabytków Kultury Technicznej w byłej jednostce wojskowej. Średni czas przejazdu ww. drogami, a zarazem i zamknięcia niektórych odcinków, wynosi około godziny. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane