wtorek, 09 października 2018 09:53

Konferencja pt. Geotermia w Gnieźnie

  mn
Konferencja pt. Geotermia w Gnieźnie zdjęcie nadesłane

Starostwo Powiatowe w Gnieźnie, Wydział Ochrony Środowiska zaprasza na konferencję naukową pt. Geotermia w Gnieźnie.

Konferencja odbędzie się w najbliższy piątek 12 października o godzinie 17:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Jana Pawła II.

W trakcie spotkania wystąpi prof. zw. dr hab. inż. Ryszard Henryk Kozłowski oraz dr inż. Marek Kaźmierczak. Wstęp wolny.

12 komentarzy

 • Link do komentarza obserwator piątek, 12 października 2018 12:14 napisane przez obserwator

  Wspaniale.Wstaliśmy z kolan, już wkrótce będziemy ogrzewać domy i mieszkania za darmo.W wolnych chwilach zimą kąpiel w ciepłej i czystej Wenecji.Po ulicach będą jeździć samochody elektryczne- już prawie jesteśmy potentatem w ich produkcji.Wpływy z podatków będą się podwajać co roku , a Unia dołoży na remonty chodników.Niemcy będą do nas przyjeżdżać nas saksy.Wszystko dzięki Dobrej Zmianie.

 • Link do komentarza wilk czwartek, 11 października 2018 01:43 napisane przez wilk

  Humanista----- gaz łupkowy jest,ale PO pro niemiecka partia rządząca z pro rosyjską ZSL,sprzedawali WTEDY koncesje na wydobycie , w większości firemkom niemieckim z kapitałem....oczywiście rosyjskim,powiązanym pośrednio, także złodziejowi Kulczykowi,a JEDYNIE AMERYKANIE,jak na razie mają technologię na jego wydobycie,więc co mieli się dzielić z ......ruskimi lub Niemcami ???????
  Antypis----jak chcesz możesz sprowadzić na to spotkanie kogo chcesz ze swoich ekspertów od wszystkiego,Ryśka Petru,Sławka Zegarmiszcza,Jacka Vincenta z Bydgoszczu,czy samego nawet Balcerowicza,wykładowcy Instytutu Marksistowsko-Leninowskiego przy Komitecie Centralnym PZPR,albo tych gamoni z Brukseli,co uciekli za....dobrą kasę,w szczególności jedną wydziaraną blondynę,byłą minister właśnie od naszej gospodarki,zwaną w kuluarach,..".ale jaja,ale jaja".........MASZ CZAS DO PIĄTKU,postaraj się !!!!!

 • Link do komentarza wilk czwartek, 11 października 2018 00:56 napisane przez wilk

  O ile pamiętam,to już chyba na przełomie XIX i XX wieku w Gnieźnie powstał chyba jakiś pierwszy mały kompleks u styku dzisiejszej ul. Chrobrego i Rzeźnickiej,wód leczniczych i władze pruskie prawdopodobnie posiadały na tamten czas już pewne badania !!! Później przyszła wojna i odzyskanie Niepodległości,wtedy znowu projekt ucichł,wiadomo,koszty.Potem jednak z powrotem wrócił i o ile się nie mylę,władze miasta próbowały wrócić do tych badań i planów pruskich,lecz wybuchła II wojna i na tym się skończyło !! Po wojnie, komuna i...... wszystko jasne !!!

 • Link do komentarza witam środa, 10 października 2018 20:22 napisane przez witam

  Wszystkich mędrków z Koalicji Obywatelskiej i okolic serdecznie zapraszam do posłuchania o tym, jak Gniezno może dokonać EPOKOWEGO SKOKU!

 • Link do komentarza argument środa, 10 października 2018 15:58 napisane przez argument

  @antypis Ten komentarz nic nie wnosi. Jeśli masz ukierunkowane myślenie, którego nie chcesz zmienić to się nie wysilaj i nie pisz komentarzy bez argumentów.

 • Link do komentarza mieszkaniec środa, 10 października 2018 13:51 napisane przez mieszkaniec

  Bezczelność "antypisu: sięgnęła dna. On twierdzi, że znani profesorowie to dobrani ludzie bez fachowej wiedzy, którzy będą mówić o idiotyzmach. Naprawdę, to do was wyznawcy PO +.N ,jesteście aż tak bardzo zacietrzewieni, że nie potraficie włączyć choć resztek pozytywnego myślenia, które być może Gniezno rozbuja turystycznie i gospodarczo na długie nadchodzące lata? Skąd wy się bierzecie na tym świecie, że tak nieżyczliwie odnosicie się do każdej realnej inicjatywy? Sami niczego nie potraficie, zatem macie niebywałe kompleksy, które wylewacie na forach. Oj, będziecie kiedyś płakać za tę nienawiść. A na konferencji pokażcie się, będziecie mieli okazje zadać pytania i na pewno uzyskacie rzetelne odpowiedzi.

 • Link do komentarza Lady środa, 10 października 2018 12:18 napisane przez Lady

  Wreszcie!

 • Link do komentarza antypis środa, 10 października 2018 09:27 napisane przez antypis

  I zupełnym przypadkiem starostwo zarządzane przez PIS organizuje konferencję naukową na temat który jest głównym pomysłem kandydata na prezydenta z ramienia PIS. Niesamowity zbieg okoliczności... Oczywiście prelegenci będą odpowiednio dobrani, by udowodnić, że idiotyczny pomysł geotermii w Gnieźnie ma szansę na sukces.
  Podobno władze nie mogą wpływać na kampanię wyborczą.... Zaiste dojna zmiana.

 • Link do komentarza Stefan wtorek, 09 października 2018 14:53 napisane przez Stefan

  Ciekawe czy prezydent Budasz pojawi się na konferencji. Jako włodarz i kandydat na kolejną kadencję powinien być zainteresowany.

 • Link do komentarza humanista wtorek, 09 października 2018 14:52 napisane przez humanista

  Przybędę. Wysłucham.
  Chciałbym zimą w gnieźnieńskiej Wenecji pływać xd.
  Wspomnę tylko, że mieliśmy być potentatem gazowym, gaz łupkowy jest - ale wydobycie nieopłacalne.

 • Link do komentarza Analityk wtorek, 09 października 2018 13:02 napisane przez Analityk

  I to są konkrety! Na konferencję powinien przyjść pan prezydent Budasz i zapoznać się z tym REALNYM i fenomenalnym pomysłem na rozwój Gniezna

 • Link do komentarza Damian wtorek, 09 października 2018 11:19 napisane przez Damian

  No to kandydat Budasz będzie mógł zabłysnąć :-)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane