niedziela, 30 września 2018 13:53

Śmiertelne ugodzenie nożem

 
Śmiertelne ugodzenie nożem archiwum redakcji

W nocy z soboty na niedzielę w Mieleszynie doszło do tragedii - młody mężczyzna został ugodzony nożem i zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Na tę chwilę policja poinformowała, że w nocy z 29 na 30 września w Mieleszynie doszło do ugodzenia młodego mężczyzny nożem. Według naszych nieoficjalnych informacji, był on uczestnikiem zabawy w tamtejszej dyskotece. Jak przekazała asp. sztab. Anna Osińska, oficer prasowy KPP w Gnieźnie, poszkodowany 28-latek, mimo starań lekarzy, zmarł w niedzielę około 5 nad ranem na skutek odniesionych obrażeń.

Policja nie potwierdziła, czy do ugodzenia nożem doszło w lokalu czy poza nim. W tej sprawie gnieźnieńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i obecnie trwa ustalanie ich udziału w całym zdarzeniu. Zmarły 28-latek był mieszkańcem Wrześni. Sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.

Zobacz więcej: Zabójstwo przed dyskoteką - są zarzuty

5 komentarzy

 • Link do komentarza bazyl poniedziałek, 01 października 2018 18:37 napisane przez bazyl

  kara śmierci .

 • Link do komentarza Anija poniedziałek, 01 października 2018 14:00 napisane przez Anija

  Nacpane chłopaki później myślą że są w GTA.

 • Link do komentarza Ona poniedziałek, 01 października 2018 09:43 napisane przez Ona

  Nikt normalny nie idzie na imprezę z nożem. Musiał być psychol.... Szkoda chłopaka, rodziny.

 • Link do komentarza Koryfeusz poniedziałek, 01 października 2018 09:34 napisane przez Koryfeusz

  To jest chore i prymitywne takie chodzenie z nożem na dyskotekę oraz szukanie zaczepek. Tu się skończyło tragedią. Tacy ludzie powinni mieć dożywotni zakaz wstępu na wszystkie imprezy, w tym domówki, bo są niebezpieczni dla otoczenia.

 • Link do komentarza Tomasz niedziela, 30 września 2018 18:04 napisane przez Tomasz

  Opamiętajcie się jak idziecie się bawić to się bawcie a nie szukając zaczepki dochodzi do tragedii czy teraz po otrzymaniu wyroku przywrócisz życie chłopakowi który miał rodzinę.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane