piątek, 28 września 2018 15:18

Okradli jubilera - kto rozpoznaje te osoby?

 
Okradli jubilera - kto rozpoznaje te osoby? kadr z nagrania

Gnieźnieńscy policjanci poszukują sprawców kradzieży w jednym ze sklepów w centrum miasta, do której doszło kilka tygodni temu. Każdy, kto ich rozpozna, proszony jest o kontakt.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży złotego łańcuszka. Do zdarzenia doszło 25 lipca br. w sklepie jubilerskim przy ul. Dąbrówki w Gnieźnie. Kamery monitoringu zarejestrowały osoby, które mają związek z tym zdarzeniem - kobietę i mężczyznę. 

Wszyscy, którzy osoby widoczne na nagraniu i zamieszczonych zdjęciach, proszeni są o kontakt z asp. Witoldem Krysińskim - policjantem Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, osobiście przy ul. Jana Pawła II 2 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 426-02-11 lub numerem alarmowym 997. Policja zapewnia anonimowość!

2 komentarzy

  • Link do komentarza Jam_Jest poniedziałek, 01 października 2018 12:42 napisane przez Jam_Jest

    Co zwykłe i w dodatku bezczelne złodziejstwo, ma wspólnego z klasyką ?
    Czy jak widzimy,że ktoś okrada kogoś , możemy uznać to za klasykę?

  • Link do komentarza Gosia piątek, 28 września 2018 21:08 napisane przez Gosia

    Klasyka można powiedzieć!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane