niedziela, 02 września 2018 11:49

Zaginiony gnieźnianin odnaleziony!

 
Zaginiony gnieźnianin odnaleziony! archiwum redakcji

Zakończyły się poszukiwania mieszkańca Gniezna, który kilka dni temu wyszedł z domu i "urwał" się z nim kontakt.

Od środy 29 sierpnia tysiące osób udostępniło w Internecie informację o poszukiwaniach 23-letniego gnieźnianina, który dwa dni wcześniej wyszedł ze swojego domu w nieznanym kierunku. Z bliskim od tego czasu rodzina nie miała kontaktu, przez co rozpoczęto poszukiwania, a w sieci rozmieszczono ogłoszenia o poszukiwaniu mężczyzny.

W niedzielę 2 września w godzinach rannych, brat poszukiwanego poinformował na swoim profilu na Facebooku: 

UWAGA MAMY GO! Jest już bezpieczny. Chciał bym wam wszystkim serdecznie podziękować, każdemu z osobna! To co robiliście dla niego, dla mnie i dla rodziny, jest nieocenionym dobrem. Pamiętajcie że wszystko co dajecie światu wraca do was!

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, mężczyzna został odnaleziony przez znajomą na dworcu kolejowym w Poznaniu. Po tym trafił pod opiekę lekarzy.

1 komentarz

  • Link do komentarza czytelnik niedziela, 02 września 2018 14:48 napisane przez czytelnik

    Bardzo dobrze, że ludzie w sytuacji kryzysowej solidaryzują się.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane