poniedziałek, 30 lipca 2018 15:04

Kompletnie pijana uszkodziła dwa samochody

 
Kompletnie pijana uszkodziła dwa samochody archiwum redakcji

Policjanci zatrzymali 33-letnią mieszkankę Orchowa, która będąc pod wpływem alkoholu i manewrując samochodem na parkingu w centrum miasta, uszkodziła dwa stojące pojazdy.

Do zdarzenia doszło w piątek, 27 lipca br. około 23:40 na ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem osobowym marki Opel, 33-letnia mieszkanka gminy Orchowo, podczas cofania najechała na prawidłowo zaparkowany pojazd marki Peugeot, a następnie Volkswagen, doprowadzając do uszkodzeń pojazdów. W wyniku uderzenia, Volkswagen przemieścił się uderzając w słup oświetleniowy. 

Po przyjeździe na miejsce wezwanych przez mieszkańców funkcjonariuszy okazało się, że siedząca za kółkiem 33-latka była nietrzeźwa. Kobieta została zatrzymana, a przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta nie posiadała również prawa jazdy. Dodatkowo podczas sprawdzania w policyjnym systemie okazało się, że jest poszukiwana przez komendę w Słupcy w celu ustalenia miejsca pobytu. Auto, którym jechała 33-latka zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu.

źródło: KPP w Gnieźnie

1 komentarz

  • Link do komentarza kierownik poniedziałek, 30 lipca 2018 18:03 napisane przez kierownik

    Trzeba być nietutejszym, żeby robić takie manewry w takim stanie pod nosem policji!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane