wtorek, 10 lipca 2018 09:37

Zgubiły ich nerwy - wpadli z marihuaną

 
Zgubiły ich nerwy - wpadli z marihuaną archiwum redakcji

Trzech podróżujących samochodem mężczyzn zatrzymano za posiadanie narkotyków - wpadli w trakcie kontroli pojazdu na jednej z dróg w Gminie Trzemeszno.

Do zdarzenia doszło 7 lipca br. w godzinach wieczornych. Policjanci z Trzemeszna, podczas służby w miejscowości Gołąbki, zatrzymali do kontroli drogowej BMW. W środku znajdowali się trzej mężczyźni w wieku od 20 do 25 lat. 

Podróżujący pojazdem podczas kontroli zachowywali się nerwowo, a ich wypowiedzi były niespójne. W wyniku przeprowadzonego przeszukania, mundurowi znaleźli przy nich trzy opakowania, w których znajdował się zielony susz. Wstępne badanie narkotesterem przez technika kryminalistyki potwierdziło, że jest to marihuana. W związku z tym zarzuty posiadania środków odurzających policjanci z Trzemeszna przedstawili 20-letniemu mieszkańcowi Rogowa kierującemu BMW oraz dwóm mieszkańcom gminy Rogowo w wieku 21 i 25 lat.

Dodatkowo, w związku z podejrzeniem kierowania samochodem pod wpływem środków odurzających 20-latkowi pobrano krew do badań. Młodym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

źródło: KPP w Gnieźnie

4 komentarzy

 • Link do komentarza pit piątek, 13 lipca 2018 11:06 napisane przez pit

  i znowu te same bzdury. Po marihuanie możesz jak najbardziej prowadzić samochód. Tak jak po papierosach. Ale osoba, która nie pali lepiej, żeby nie próbowała mocnego papierosa prowadząc auto. Podobnie z marihuaną.

 • Link do komentarza Koryfeusz wtorek, 10 lipca 2018 14:37 napisane przez Koryfeusz

  Nie wiadomo ile gramów tego było. Samo posiadanie to znikoma szkodliwość społeczna, do umorzenia. Co innego kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków, to już jest poważna sprawa.

 • Link do komentarza Glizda wtorek, 10 lipca 2018 13:59 napisane przez Glizda

  Do fafarafa w takim kraju jak Polska niestety bez tego nie da się żyć za dużo kłamstwa, cwaniakowania na każdym szczeblu władzy więc aby przeżyć i nie widzieć durnoty trzeba BRAĆ :)

 • Link do komentarza fafarafa wtorek, 10 lipca 2018 12:18 napisane przez fafarafa

  Co chwile ktoś wpada z marihuaną, czy już nie da się żyć bez żadnych środków odurzających i alkoholu?
  Idziesz przez miasto mijasz pijanych typów, naćpanych... nie da się już na to patrzeć, świat zmierza ku upadkowi bez kitu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane