niedziela, 01 lipca 2018 09:43

Samochód odnaleziony. Poszukiwania zaginionej wciąż trwają

 
Samochód odnaleziony. Poszukiwania zaginionej wciąż trwają archiwum redakcji

W sobotnie przedpołudnie na terenie kompleksu leśnego niedaleko Powidza, odnaleziono samochód zaginionej 44-letniej mieszkanki Osińca. Kobieta wciąż jest poszukiwana.

Aktualizacja 12:33. Niestety, w lesie odnaleziono ciało poszukiwanej kobiety:
http://www.gniezno24.com/aktualnosci/item/14713-tragiczny-final-poszukiwan

W sobotę, przed godziną 12:00 samochód został odnaleziony w lesie, niecałe dwa kilometry od Powidza, niedaleko szosy prowadzącej od strony Witkowa. Na miejsce wezwano śledczych, którzy potwierdzili ten fakt i zabezpieczyli pojazd, jednakże nie stwierdzono, by zaginiona przebywała w pobliżu.

Przypomnijmy iż mieszkanka Osińca pod Gnieznem, oddaliła się z domu w minioną środę. 44-latka opuściła dom rodzinny około 18:00 i oddaliła się w nieznanym kierunku. Początkowo w poszukiwaniach wykorzystano także śmigłowiec policyjny, jednak nie dało to żadnego rezultatu.

W sobotnie popołudnie obszar lasu, na terenie którego odnaleziono niebieskiego Fiata Pandę, trwały poszukiwania przy udziale policjantów oraz strażaków z powiatu gnieźnieńskiego i słupeckiego. Do zmierzchu nie udało się jednak natrafić na żaden ślad, mogący wskazywać gdzie udała się 44-latka i co się z nią stało. Działania zostały wznowione w niedzielny poranek.

Przypomnijmy iż poszukiwana mierzy około 160 cm wzrostu, ma włosy ciemne, średniej długości. Ubrana była prawdopodobnie w długie jeansowe spodnie, bluzkę, czarne sandały. Osoby posiadające jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca przebywania zaginionej proszone są o kontakt z Policją pod nr tel. (61) 426-02-11 lub telefon alarmowy 997.

 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane