środa, 13 czerwca 2018 08:14

Poszukiwany właściciel plecaka

 
Poszukiwany właściciel plecaka źródło: KPP Gniezno

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują właściciela plecaka, pozostawionego 1 czerwca 2018 roku na dworcu PKP w Gnieźnie.

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie są w posiadaniu niebiesko – czarnego plecaka firmy NIKE. Właściciel pozostawił go w dniu 1 czerwca 2018 roku około godziny 7:00 na dworcu PKP w Gnieźnie.

Osoba, która utraciła wymieniony plecak (zdjęcia zamieszczamy poniżej) proszona jest o kontakt osobisty z prowadzącym sprawę dzielnicowym st. sierż. Rafałem Woźniakiem – bud. B, pokój nr 309 gnieźnieńskiej komendy lub telefoniczny pod numerem tel. (61) 426 02 42, kom. 786 936 222, sekretariat Wydziału Prewencji tel. (61) 426-02-20. Plecak czeka na właściciela.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Kosmyk 2 2019

Ostatnio dodane