czwartek, 07 czerwca 2018 08:33

Dzień otwarty w zakładzie w Lulkowie

 
Dzień otwarty w zakładzie w Lulkowie źródło: Urbis

Już w najbliższą sobotę 9 czerwca, po raz kolejny swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych otworzy Zakład Zagospodarowywania Odpadów w podgnieźnieńskim Lulkowie. Uruchomione zostaną też autobusy.

Dla wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat segregacji śmieci i zobaczyć przy tym, co się dzieje z odpadami wytwarzanymi w naszych domach, jest to idealna okazja by to sprawdzić. W programie przewidziano zwiedzanie zakładu w towarzystwie przewodnika, który pokaże szczegółowo drogę każdego odpadu przywożonego do Lulkowa. 

Poza tym odbędą się liczne zabawy i konkursy dla najmłodszych pod okiem doświadczonych animatorów, a także spotkanie z zawodniczkami MKS PR Urbis Gniezno oraz gra w piłkę ręczną na sztucznym boisku. Poza tym zaprezentuje się także Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Dla zainteresowanych uruchomione zostaną autobusy do Lulkowa - wyjazd spod siedziby Urbis przy ul. Chrobrego 24/25 w godzinach: 9:30, 10:30, 11:30, 12:30. Wyjazd powrotny do Gniezna o godzinie: 11:00, 12:00, 13:00 i 14:00.

Wyjątkowo tego dnia Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów w Lulkowie będzie nieczynny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane