wtorek, 15 maja 2018 12:49

Dzień pełen interwencji ze zwierzętami

  UM
Dzień pełen interwencji ze zwierzętami źródło: UM w Gnieźnie

14 maja 2018 Straż Miejska w Gnieźnie podejmowała kilka interwencji związanych ze zwierzętami. Porzucony pies i zabłąkana gęś to tylko niektóre z nich.

Tego dnia służba patrolu Straży Miejskiej rozpoczęła się od dalszego wyjaśniania sprawy przywiązanego psa, którego znaleziono w niedzielę przy ul. Kokoszki. Funkcjonariusze musieli tego dnia udać się na kolejne zgłoszenia związane ze zwierzętami. Przed godziną 8.00 na ul. Ziemowita, na posesję jednej z mieszkanek, przybłąkała się mała gąska, którą strażnicy przekazali do schroniska dla zwierząt.

Kilka minut później na posesję przy ul. Gębarzewskiej zawitała kaczka z dwunastoma małymi. Funkcjonariusze zagonili niespodziewanych gości do stawku zlokalizowanego przy ul. Czeremchowej. Wkrótce też, około godziny 9.00 do Straży Miejskiej dotarło kolejne zgłoszenie o przywiązanym do ogrodzenia psie przy przedszkolu na ul. Rybnej. Czworonóg został zabrany do schroniska i tam czeka na właściciela. Taki sam los spotkał psa podobnego do owczarka, który około 13.30 błąkał się na ul. Wyszyńskiego i Łubieńskiego, a także małe kotki znalezione przy ul. Wrzesińskiej.

 

6 komentarzy

 • Link do komentarza misiakisia środa, 16 maja 2018 09:24 napisane przez misiakisia

  Szanowni Panowie/Panie ze Straży Miejskiej vel Animals a co z panami z nad Wenecji którzy od wczoraj koczują na trawnikach od ulicy Jeziornej.Wczoraj koczowali bliżej katedry dzis sobie obaj spali o7.30 w trawie bliżej ulicy Czystej. Wiem ze trawa nie skoszona a wiec trudno ich dostrzec ale macie chyba rowery i skutery takze czas na nie wsiąść i zrobić porządek. Cos chyba nie halo jest

 • Link do komentarza obserwatormalina środa, 16 maja 2018 05:19 napisane przez obserwatormalina

  Tylko po co straż miejska chce kontaktu z właścicielem by go ukarać mandatem za to że uwiązał psa w lesie aby uniknął odpowiedzialności za przestępstwo? Przecież ten typ 2 tygodnie ogłaszał że chce oddać psa... Zabrakło cierpliwości?

 • Link do komentarza Mieszkaniec wtorek, 15 maja 2018 22:49 napisane przez Mieszkaniec

  Czytelniczka a gdzie wyczytałaś że na zdjęciach jest gęś?

 • Link do komentarza czytelniczka wtorek, 15 maja 2018 17:12 napisane przez czytelniczka

  małe sprostowanie na fotkach nie ma gęsi.Tylko kaczka krzyżówka.Pozdrawiam.

 • Link do komentarza 3xD wtorek, 15 maja 2018 15:17 napisane przez 3xD

  O proszę UM rozpoczyna kampanię wyborczą ! nagle wszyscy przyjaciele zwierząt, gdzie byliście przez więcej niż 3-długie lata rządów platformy obywatelskiej, jak do tej pory jedyny radny miasta Ryszard Nieman próbował ratować, poprawić sytuację zwierząt w Gnieźnie, a teraz patrz tylu przyjaciół zwierząt 3D

 • Link do komentarza Mieszkaniec wtorek, 15 maja 2018 14:21 napisane przez Mieszkaniec

  Brawo dla Straży.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane