środa, 09 maja 2018 08:00

Zderzenie w Komorowie

 
Zderzenie w Komorowie źródło: OSP Kłecko

W nocy z wtorku na środę, na szosie prowadzącej do Kiszkowa, doszło do zderzenia samochodu osobowego z drzewem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło 8 maja, chwilę po godzinie 23:00 w Komorowie, na drodze wojewódzkiej nr 197. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Volkswagen, jadący szosą przez wieś, uderzył w drzewo. W wyniku tego, kierujący odniósł obrażenia i decyzją zespołu ratownictwa medycznego został przewieziony do szpitala w Gnieźnie.

Na miejsce zdarzenia przybyły także OSP Kłecko, OSP Łubowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły uszkodzony pojazd, rejon wypadku i kierowały ruchem do czasu udrożnienia przejazdu. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane