wtorek, 17 kwietnia 2018 15:06

Spotkanie z Łukaszem Schreiberem

  mn
Spotkanie z Łukaszem Schreiberem zdjęcie nadesłane

Minionej niedzieli odbyło się spotkanie przedstawicieli oraz sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z Łukaszem Pawłem Schreiberem, posłem i samorządowcem.

Spotkanie odbyło się w auli Wielkopolskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie, a do udziału w nim zaproszono sympatyków oraz członków PiS. Paweł Schreiber, pochodzący z Bydgoszczy, jest także pracownikiem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy - uczelni, którą ukończył, a w której także zdobył tytuł doktora. 

W trakcie spotkania, w którym brali udział także parlamentarzyści ww. ugrupowania, była okazja do zadawania pytań i dłuższej rozmowy nt. aktualnej polityki i sytuacji w kraju. 

12 komentarzy

 • Link do komentarza Zadowolony czwartek, 19 kwietnia 2018 14:25 napisane przez Zadowolony

  zbulwersowany, kolej nie może inwestować na nie swoim gruncie, a takowy znajduje sie pod torami. Tak naprawdę to co im do przejazdu na Dalkach? To problem miasta i powiatu, a nie kolei.

 • Link do komentarza Mieszkaniec czwartek, 19 kwietnia 2018 11:15 napisane przez Mieszkaniec

  Wreszcie Gniezno zasługuje na prezydenta i Radę Miasta z PiS-u. SLD mi przypomina puste półki w sklepach i ocet, PO afery i przekręty; kto na nich zagłosuje, chyba tylko niewidomy albo niedosłyszący.

 • Link do komentarza nie jestem z UM środa, 18 kwietnia 2018 22:40 napisane przez nie jestem z UM

  Mariolko albo ..... Fischer
  a Twojej opinii jesteśmy ciekawi? Dlaczego?

 • Link do komentarza fanka humanisty i abc środa, 18 kwietnia 2018 21:30 napisane przez fanka humanisty i abc

  do Mariolki
  wyczuwam poddenerwowanie, czy P.F. to mąż, brat a może Alter ego P.F. ? Niby dlaczego nie mogę wyrażać własnych opinii? Nie jestem poraniona przez nikogo, mam pracę, nie rzucam pomówień, nie manipuluję, nie naginam faktów, nie wyrażam się protekcjonalnie i niestety znam prawdę. Humanista i abc nie są krytykantami, ale dają pstryczka w nos kandydatowi na prezydenta, czyli choremu z urojenia,chyba mogę to zauważyć....

 • Link do komentarza alessandro powódce środa, 18 kwietnia 2018 21:20 napisane przez alessandro powódce

  Ta "wiara" przychodzi na telefon Posła, a następnie brana jest w nagrodę na tzw. losowanie i siedzi w Komisjach Wyborczych - tyczy się to wszystkich Partii :)

 • Link do komentarza humanista środa, 18 kwietnia 2018 20:24 napisane przez humanista

  Proszę poinformować mnie i czytelników, ilu członków liczą partie i ugrupowania w powiecie gnieźnieńskiej?
  PiS
  PO
  PSL
  Kukiz '15
  Fischery '18
  I inne.

 • Link do komentarza Mariola środa, 18 kwietnia 2018 20:05 napisane przez Mariola

  A ty fanko tych krytykantow jakim prawem komentujesz tego gostka P.F.? Nikt niest ciekawy twojej opinii o nim, wiec zachowujesz sie tak samo, a jeszcze gorzej, bo krytykujac innych robisz dokladnie to samo.

 • Link do komentarza bom_bardier środa, 18 kwietnia 2018 18:03 napisane przez bom_bardier

  Właśnie takie spotkania pokazują rzeczywiste poparcie dla partii aktualnie rządzącej, prawie pusta sala a za stołem prezydialnym czterech smutnych panów, świadomych że czasy ich świetności bezpowrotnie mijają.
  Mimo kolejnych finansowych obietnicach nie udało się spędzić na salę trzodki wyznawców aby utwierdzić prezesa, że sondaże CBOS nie są manipulowane i mówią prawdę o druzgocącej przewadze PIS.

 • Link do komentarza fanka humanisty i abc środa, 18 kwietnia 2018 15:30 napisane przez fanka humanisty i abc

  do P. F.

  A kogo obchodzi na kogo będziesz głosował? Na szczęście Twój głos nie jest opiniotwórczy.

 • Link do komentarza Zyga środa, 18 kwietnia 2018 13:52 napisane przez Zyga

  Ad bom-bardier - tlumy kochanie to waliły na wiece z Gierkiem, Gomulką, ku czci Stalina, ale także u sąsiadow na manifestacje z takim jednym morderca. Teraz na spotkania przychodza tylko zatroskani o losy Polski, by wymieniac poglądy. Bardzo cenna inicjatywa.

 • Link do komentarza Piotr Fischer środa, 18 kwietnia 2018 11:52 napisane przez Piotr Fischer

  Bardzo dobre decyzje Prezesa PIS Pana Jarosława Kaczyńskiego i Premiera ( najlepszego , moim zdaniem, od 1989r. ) Pana Mateusza Morawieckiego. Doskonale wiem na jaką partię będę głosował w wyborach parlamentarnych w 2019r. Również doskonale wiem, że nie zagłosuję na kandydatów PIS do Rady Miasta Gniezna oraz kandydata PIS na Prezydenta Miasta Gniezna. Panowie : Zbigniew Dolata, Krzysztof Ostrowski i Robert Gaweł ( czy zapisał się już do PIS, czy nadal się boi ? ) proszę pokażcie mieszkańcom Gniezna sukcesy PIS w samorządzie miejskim oraz propozycje programowe i personalne na nadchodzące wybory.

 • Link do komentarza bom_bardier wtorek, 17 kwietnia 2018 17:21 napisane przez bom_bardier

  Tłumy, tłumy, nieprzebrane tłumy...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane