wtorek, 13 marca 2018 07:50

Potrącenie na ul. Kościuszki

 

We wtorkowy ranek na ul. Kościuszki doszło do potrącenia osoby, która weszła na jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Do zdarzenia doszło 13 marca przed godziną 6:00 rano. Jak wynika z ustaleń policji, piesza - 24-letnia mieszkanka Gniezna, podczas przechodzenia przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, wtargnęła pod samochód osobowy marki Hyudai Getz, którego kierujący – 57-letni mieszkaniec gminy Mieleszyn, jechał od strony ul. Lecha w kierunku ulicy Dalkoskiej.

Na zdarzenie najechał wóz straży pożarnej, który zabezpieczył miejsce do czasu przyjazdu policji. Poszkodowana po opatrzeniu na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego, została zabrana do szpitala na dalsze badania, po których została zwolniona z ogólnymi potłuczeniami do domu.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Natalia. czwartek, 15 marca 2018 16:02 napisane przez Natalia.

    Nie jest wina kierowcy, bo dziewczyna sie przyznala że weszla.Stalo się trudno.

  • Link do komentarza Nopisdu wtorek, 13 marca 2018 07:58 napisane przez Nopisdu

    Pasy są w innym miejscu niż kiedyś ale ' cielok' lezie po starej ścieżce. Potem wina kierowcy. Ech szkoda słów i nerwów na takich uczestników ruchu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane