poniedziałek, 12 marca 2018 13:38

Martwy szczeniak w worku porzucony koło torów

 

Jeden z mieszkańców, który szedł w rejonie torów kolejki wąskotorowej na os. Grunwaldzkim, odnalazł karton, w którym leżał zawinięty w worek martwy szczeniak.

Zdarzenie miało miejsce 12 marca nad ranem. Jak wynika z ustaleń policji, jeden z mieszkańców powiadomił Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, że za zabudowaniami przy ul. 17 Dywizji Piechoty, w rejonie torów kolejki wąskotorowej, znalazł karton w którym znajdował się worek - w środku był zawinięty martwy szczeniak. 

Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze, którzy dokonali oględzin. Ustalono, że szczeniak nie nosił żadnych widocznych śladów, wskazujących na przyczynę śmierci, dlatego znalezisko zostało zabrane przez specjalistyczną firmę, zajmującą się utylizacją martwych zwierząt.

4 komentarzy

 • Link do komentarza Zdzisiek wtorek, 13 marca 2018 18:27 napisane przez Zdzisiek

  Ciekawe czy czasem nie ustrzelony z wiatrówki przez pewnego "snajpera" z Tajwanu... Sekcja zwłok wykonana? Rozumiem że naocznie funkcjusze wykluczyli np otrucie psa? :-( Sprawdzili czy miał czipa?

 • Link do komentarza Mieszkaniec t wtorek, 13 marca 2018 16:46 napisane przez Mieszkaniec t

  Skąd pewnosc ze to ktoś z Grunwaldzkiego, radzę zastanowić się nad tym co się wypisuje w komentarzach bo może to jakis "milosnik" zwierząt przyjechal z innej czesci miasta, gratuluje myślenia!!!

 • Link do komentarza Mieszkanka tego osiedla wtorek, 13 marca 2018 15:56 napisane przez Mieszkanka tego osiedla

  Że tajwan to co w mieście gorsi mieszkają a tu urzad miasta wprowadza tzw. patologie .Im więcej nowych lokatorów tym gorszy syf

 • Link do komentarza Karolina poniedziałek, 12 marca 2018 20:56 napisane przez Karolina

  Tajwan. Nazwa zobowiązuje...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane