poniedziałek, 12 lutego 2018 12:09

Ewakuacja punktu bankowego w centrum

 
Ewakuacja punktu bankowego w centrum fot. Rafał Wichniewicz

W poniedziałkowe południe na ul. Chrobrego pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej, które zostały wezwane do zadymienia, jakie miało się pojawić w jednym z lokali.

Do zdarzenia doszło 12 stycznia około 11:40. Jak wynika z uzyskanych informacji, pracownice punktu bankowego, znajdującego się w budynku narożnikowym, na zapleczu wyczuły swąd dymu. Na miejsce wezwano straż pożarną i jednocześnie zarządzono ewakuację wszystkich znajdujących się w środku osób.

Przybyłe na miejsce zastępy straży pożarnej, dokonały wizji wszystkich pomieszczeń znajdujących się w budynku na parterze oraz piętrze. Jak stwierdzono, w środku nie było żadnego pieca węglowego, a przyczyną zapachu, który wyczuły pracownice, była najprawdopodobniej cofka w kominie - ta przewodami wentylacyjnymi przedostała się do wnętrz banku. Zarządzono przewietrzenie pomieszczeń, w których czujniki wykazały obecność spalin.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Sajgonki poniedziałek, 12 lutego 2018 16:59 napisane przez Sajgonki

    Bardzo odpowiedzialne zachowanie że strony pracownic. Gdyby to zbagatelizowaly a rzeczywiście byłby jakiś pożar, to uuuu...

  • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 12 lutego 2018 12:42 napisane przez mieszkaniec

    Całe szczęście ,że jeszcze nie było rozstawionych ogródków letnich kawiarni

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski