niedziela, 11 lutego 2018 10:26

Debata o bezpieczeństwie w centrum

 
Debata o bezpieczeństwie w centrum archiwum redakcji

Rada Osiedla Stare Miasto zaprasza mieszkańców Gniezna na otwarte spotkanie dotyczące bezpieczeństwa publicznego Miasta Gniezna, ze szczególnym uwzględnieniem gnieźnieńskiej Starówki. 

Przedmiotowa debata odbędzie się we wtorek 13 lutego 2018 r.  o godz. 17.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 11. Udział w spotkaniu zapowiedzieli przedstawiciele władz samorządowych Gniezna, Komendy Powiatowej Policji oraz Straży Miejskiej.

W czasie dyskusji, mieszkańcy będą mogli zgłaszać swoje spostrzeżenia i zwracać uwagę na nurtujące ich w dzielnicy i mieście problemy.

 

7 komentarzy

 • Link do komentarza EagleEye poniedziałek, 12 lutego 2018 15:59 napisane przez EagleEye

  Nie omieszkam zaszczycić swą osobą tegoź spotkania. Ciekawe co tam za specjaluści i tuxy naszego miasta sie pojawia. Bo jak pan v-ce urzednik ktory to lamie przepisy o ruchu drogowym gdzie przy nakazie jazdy na wprost lub w prawo na ul. Moniuszki jedzie w lewo i to pod jedna z kamer monitoringu to ja dziekuje za takie spotkanie. Coz wybory wybory wybory .....

 • Link do komentarza elemeledudki poniedziałek, 12 lutego 2018 13:09 napisane przez elemeledudki

  @matuzalem a co ma wspolnegi to co piszesz a tym organizowanym spotkaniem bo jakoś nie kuman (sarkazm)
  @wyborca w punkt Twoj konentarz

 • Link do komentarza tiritomba poniedziałek, 12 lutego 2018 13:01 napisane przez tiritomba

  @ Wyborca - 100 % racji. te rady osiedlowe to towarzystwa wzajemnej adoracji. Wybrane przez siebie, bo na większość zebrań przychodzą tylko oni sami, no to się wybierają. Żadne to przedstawicielstwo dzielnicowej społeczności. Miasta tej wielkości, co Gniezno, nie potrzebuje wysłanników w sprawach dzielnicowej wagi. Do magistratu droga jest znacznie prostsza i krótsza bez nich i Polacy to nie cymbały żeby sami sobie nie znaleźli tej prostej drogi.

 • Link do komentarza wyborca poniedziałek, 12 lutego 2018 10:45 napisane przez wyborca

  Niech Rada Osiedla Stare Miasto zajmie sie problemami życia codziennego swojej dzielnicy. Niech zwracaja uwage odpowienim czynnikom na nie sprzatane ulice, zabłocone miejsca styku chodnikow z jezdnia, skąd w czasie opadów deszczu cale to bloto wplywa do kanalizacji skutecznie ją zapychajac. Niech sie zajmie nie sprzątanymi od lat (!!!) ulicami w centrum, niech spotyka sie z wlascicielami kamienic zwracając im uwage na brud wokół ich posesji, na pourywane rynny, z których woda leje sie na przechodniów, na odpadające tynki powodujace zagrożenie itd.itd. No, ale tego nie pokażą w telewizji, więc działacze wola usiąśc za biurkiem i organizowac jakies debaty, ktore niczego nie poprawia w wizerunku miasta, ale jak ktoś juz napisał, ocipli wizerynek aktywu osiedlowego potrzebny do kolejnych wyborów. Po co istnieja takie twory, naprawde trudno w dzisiejszych czasach zrozumiec. Przecież jest latwy dostep do miejskich radnych, ktorzy maja szersze możliwosci działania, a rady osiedlowe to tylko dodatkowy szczebel do? No wlasnie, pytanie do kogo? Swiadomi wyborcy nie potrzebują pośrednikow do wladz, a rady osiedlowe nie powinny stanowić bariery dla elektoratu do swoich przedstawicieli w ratuszu.

 • Link do komentarza matuzalem poniedziałek, 12 lutego 2018 08:32 napisane przez matuzalem

  przyjdę i zgłoszę, że w centrum są takie aspoleczne postacie, uchylające się od pracy i zatruwające życie innym mieszkańcom. ale nie bierz tego do siebie elemeledudki

 • Link do komentarza JKG niedziela, 11 lutego 2018 19:21 napisane przez JKG

  Do elemeledudki. Obecna kadencja Rad Osiedlowych rozpoczęła się w październiku 2016 roku. Ta Rada Osiedlowa zorganizowała podobną debatę w styczniu 2016 roku.

 • Link do komentarza elemeledudki niedziela, 11 lutego 2018 11:42 napisane przez elemeledudki

  Widać "wybory samorządowe" za pasem i przydupasy "pomarańczowo-czerwonej" elyty z UM zaczynają spotkania o "oczywistej oczywistości" a organizują je tylko po to aby być na zdjęciach.Się pytam a poprzednie trzy lata przed wyborami to co !?!?!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski