sobota, 10 lutego 2018 15:02

Cztery osoby w szpitalu po wypadku w Świniarach

 
Cztery osoby w szpitalu po wypadku w Świniarach źródło: OSP Kłecko

W sobotnie południe na drodze przebiegającej przez Świniary (gmina Kłecko) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została zakleszczona w środku.

Do zdarzenia doszło 10 lutego około godziny 11:50. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu szosy prowadzącej z Ułanowa do Łopienna i drogi dochodzącej od strony Dobiejewa, doszło do zderzenia czołowo-bocznego dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego jeden z pojazdów wypadł z jezdni i zatrzymał się w polu.

Na miejsce zdarzenia przyjechało OSP Kłecko, OSP Ułanowo i OSP Mieleszyn oraz JRG Gniezno, które przystąpiły do działań w celu uwolnienia pasażerki podróżującej jednym z samochodów, czego dokonano za pomocą narzędzi hydraulicznych. Pozostałe zastępy zajęły się zabezpieczeniem uszkodzonych pojazdów oraz rejonu wypadku. Do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego, udzielona została pomoc w sumie czterem osobom podróżującym - wszyscy uczestnicy zdarzenia decyzją ratowników zostali przetransportowani do szpitala w Gnieźnie. 

Na czas prowadzonych działań ruch na drodze ze Świniar do Łopienna był zablokowany. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali Policja.

źródło: OSP Kłecko

2 komentarzy

  • Link do komentarza Walentynek niedziela, 11 lutego 2018 18:32 napisane przez Walentynek

    Zanim napiszesz kolejną mądrość, to zapoznaj się z polskimi przepisami w tej sprawie.

  • Link do komentarza humanista niedziela, 11 lutego 2018 12:43 napisane przez humanista

    Jeśli kierowca z podporządkowanej doprowadza do zderzenia, i giną ludzie na głównej, to to nie wypadek, to morderstwo z premedytacją.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski