wtorek, 13 lutego 2018 07:16

Ostatnia szansa na 3-letnie liceum dla dorosłych!

  Artykuł sponsorowany
Ostatnia szansa na 3-letnie liceum dla dorosłych! zdjęcie nadesłane

Ruszył nabór zimowy do liceum zaocznego dla dorosłych - zapisy na zajęcia, które rozpoczynają się już w lutym, cały czas trwają!

To szansa dla osób, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i zdobyć upragniony awans w pracy. W związku z reformą, od września 2019 roku tryb nauki będzie czteroletni, dlatego obecny nabór to szansa na rozpoczęcie nauki w systemie trzyletnim! Dzięki naszemu ponad piętnastoletniemu doświadczeniu, zainteresowani zdobędą wiedzę w miłej atmosferze. Co oferujemy?

  • nauka w naszym liceum rozpoczyna się w lutym i we wrześniu
  • umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych semestrach
  • honorujemy naukę podjętą i przerwaną w innej szkole
  • nauka trwa maksymalnie trzy lata
  • ukończenie szkoły daje średnie wykształcenie i możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego
  • wydajemy wszelkie zaświadczenia, legitymacje szkolne i indeksy

Zajęcia naboru zimowego rozpoczynają się już w lutym br. i odbywają się tylko dwa razy w miesiącu w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2. Nie zwlekaj i podejmij słuszną decyzję!

 

Wszelkich informacji udziela Jadwiga Antkowiak pod numerem telefonu: 

602 500 727 

Zapisy trwają!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane