wtorek, 13 lutego 2018 07:16

Ostatnia szansa na 3-letnie liceum dla dorosłych!

  Artykuł sponsorowany
Ostatnia szansa na 3-letnie liceum dla dorosłych! zdjęcie nadesłane

Ruszył nabór zimowy do liceum zaocznego dla dorosłych - zapisy na zajęcia, które rozpoczynają się już w lutym, cały czas trwają!

To szansa dla osób, które chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i zdobyć upragniony awans w pracy. W związku z reformą, od września 2019 roku tryb nauki będzie czteroletni, dlatego obecny nabór to szansa na rozpoczęcie nauki w systemie trzyletnim! Dzięki naszemu ponad piętnastoletniemu doświadczeniu, zainteresowani zdobędą wiedzę w miłej atmosferze. Co oferujemy?

  • nauka w naszym liceum rozpoczyna się w lutym i we wrześniu
  • umożliwiamy kontynuację nauki na wyższych semestrach
  • honorujemy naukę podjętą i przerwaną w innej szkole
  • nauka trwa maksymalnie trzy lata
  • ukończenie szkoły daje średnie wykształcenie i możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego
  • wydajemy wszelkie zaświadczenia, legitymacje szkolne i indeksy

Zajęcia naboru zimowego rozpoczynają się już w lutym br. i odbywają się tylko dwa razy w miesiącu w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2. Nie zwlekaj i podejmij słuszną decyzję!

 

Wszelkich informacji udziela Jadwiga Antkowiak pod numerem telefonu: 

602 500 727 

Zapisy trwają!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski