poniedziałek, 05 lutego 2018 07:49

Karnawałowy Zawrót Głowy w III LO

  mn
Karnawałowy Zawrót Głowy w III LO zdjęcie nadesłane

W III Liceum Ogólnokształcącym jeden z ostatnich dni karnawału obchodzony jest w sposób wyjątkowy. Co roku tego dnia uczniowie mogą się przekonać jak niezwykła jest wspólna zabawa – wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami. 

Tegoroczny „Karnawałowy Zawrót Głowy” odbył się w III LO już po raz szósty. I, jak bywało to wcześniej, tak i w tym roku, samorządy klasowe wylosowały tytuł filmu – motyw przewodni, który miał zainspirować klasę do stworzenia scenki. Oceniane było wszystko – przebranie, pomysł i realizacja. Dodatkowe punkty otrzymały klasy, których wychowawca również wcielił się w jakąś postać. 

Dodatkową atrakcją były rozmaite konkurencje - reprezentanci klas rywalizowali również w tańcu: był walc i cha cha, zabawy na refleks, a także konkurencje sportowe. Pomysłowość, a także zaangażowanie uczniów w wykonanie swoich przebrań oraz całe uczestnictwo w przedsięwzięciu zasługuje jak najbardziej na uznanie. To tylko pokazuje, że Karnawałowy Zawrót Głowy to nie tylko wspaniała integracja społeczności szkolnej, ale także uczy ona również dystansu do siebie i sprawia, że na kilka chwil atmosfera pod koniec półrocza jest nieco mniej napięta.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Olo wtorek, 06 lutego 2018 22:15 napisane przez Olo

    Super dzieciaki, super szkoła!!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane