czwartek, 11 stycznia 2018 15:35

Nagły zgon w trakcie jazdy na S5

 
Nagły zgon w trakcie jazdy na S5 ar

W czwartkowy ranek gnieźnieńskie służby zostały powiadomione o samochodzie, który zatrzymał się na środku drogi ekspresowej S5. W środku miał być mężczyzna, który zasłabł.

Do zdarzenia doszło 11 stycznia około godziny 6:00 rano na odcinku S5, około 5 kilometrów za węzłem Gniezno Południe. Jak wynika z ustaleń Policji (poinformowanej o zdarzeniu o 6:23), kierujący samochodem dostawczym marki Volkswagen LT, zatrzymał nagle pojazd na jednym z pasów ruchu. Kierowcy, którzy zatrzymali się w pobliżu, wezwali pomoc, gdyż kierujący nie dawał oznak życia. 

Po przyjechaniu na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego, stwierdzono już tylko zgon mężczyzny - jak się okazało, 67-letniego mieszkańca miejscowości Brześć Kujawski. Przybyły lekarz stwierdził zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, dlatego ciało zostało wydane rodzinie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane