piątek, 29 grudnia 2017 16:58

Akcja ratunkowa na os. Władysława Łokietka

 
Akcja ratunkowa na os. Władysława Łokietka zdjęcie nadesłane

Do naszej redakcji wpłynęły zdjęcia mieszkańców z akcji ratunkowej, do której doszło przy jednym z wieżowców na os. Władysława Łokietka na Winiarach.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, krótko po godzinie 15:00 gnieźnieńskie służby zostały powiadomione o kobiecie, która chciała skoczyć z jednego z ostatnich pięter wieżowca na tytułowym osiedlu. Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechała policja, a także zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna, w tym wóz z drabiną.

Wkrótce po pojawieniu się służb, na szczęście kobietę udało się przejąć ratownikom medycznym, którzy się nią zajęli i karetką przetransportowali do szpitala. 

zdjęcia nadesłane przez Czytelników

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane