piątek, 29 grudnia 2017 15:00

Nowe władze gnieźnieńskiego Sanepidu

  mn
Nowe władze gnieźnieńskiego Sanepidu zdjęcie nadesłane

Przedstawiciele Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego podziękowali dotychczasowej dyrekcji i powitali nowych następców, którzy pokierują Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Dnia 29 grudnia br. Beata Tarczyńska, Starosta Gnieźnieński oraz Jerzy Berlik Wicestarosta Gnieźnieński, oficjalnie podziękowali za dotychczasową współpracę Danucie Winiarskiej, Państwowemu Powiatowemu Inspektorowi Sanitarnemu w Gnieźnie oraz jej zastępcy Grażynie Bernaciak.

Akty powołania na wspomniane stanowiska - za zgodą Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego- otrzymały: Anna Stejakowska, która od dnia 1 stycznia 2018 roku obejmie stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gnieźnie oraz Joanna Bogucka-Gnat, która również od 1 stycznia 2018 roku obejmie stanowisko Zastępcy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Gnieźnie. 

17 komentarzy

 • Link do komentarza Scarlett poniedziałek, 01 stycznia 2018 18:04 napisane przez Scarlett

  Ńienawiść niektórych pracownikóww sanepidu jest porażająca. Ludzie, weźcie się w garść, wyluzujcie trochę. Nienawiść do bliźniego jest grzechem ciężkim. Hodujecie i pielęgnujecie w sobie tę nienawiść latami, a moze pani ta jest już zupełnie innym człowiekiem? Zachowujecie się jakby was opętał jakiś szatan.

 • Link do komentarza ewka poniedziałek, 01 stycznia 2018 14:40 napisane przez ewka

  A ty pierożek mylisz rzetelnośc zawodową i wymagania w stosunku do podwładnych z tym, co spowodowało zwolnienie wcześniejsze tej pani.

 • Link do komentarza ewka poniedziałek, 01 stycznia 2018 14:38 napisane przez ewka

  Zatrudnianie na kierowniczym stanowisku osoby, która nieskutecznie odwoływała się do sądów pracy w sprawie zwolnienia za mobbing jest etycznie naganne. Osoby, które podjęły takie decyzje o zatrudnieniu tej pracownicy ponoszą odpowiedzialność zawodową i moralną za to. Nic nie pozostanie bezkarne.

 • Link do komentarza urzędas poniedziałek, 01 stycznia 2018 12:57 napisane przez urzędas

  Ineza, co ty pleciesz? Dla mnie nie ważne, kto podjął decyzję. Ma byc porządek sanitarny w Gnieźnie i tyle w temacie. A czy byl? Zaręczam Tobie, że nie. A teraz poczekamy, zobaczymy i bedziemy obserwowac, czy sie zmieni na lepsze. A jeżeli chcesz mieć spokój w pracy, to otwórz sobie własną jednoosobową firmę. Jest nadzieja, że sama z sobą sie nie pokłócisz :-)

 • Link do komentarza Ineza niedziela, 31 grudnia 2017 17:00 napisane przez Ineza

  Pani starosta wykonuje polecenia pana posła Dolaty to nie byla jej decyzja

 • Link do komentarza zakupowicz niedziela, 31 grudnia 2017 13:54 napisane przez zakupowicz

  Faktem jest że w niektórych sklepach spożywczych można co najwyżej odważyć się na kupno towarów w oryginalnych opakowaniach , chociaż i tak ryzyko istnieje bo w końcu ktoś to dotyka podając taki towar.

 • Link do komentarza Renia niedziela, 31 grudnia 2017 10:06 napisane przez Renia

  Było dobrze, bo był świety spokój. Kontrolowano tylko niektórych, innych omijano. Jest nadzieja na uzdrowienie tej instytucji i rzeczywistą poprawę jednostek podlegajacych kontrolom.

 • Link do komentarza gonzo piątek, 29 grudnia 2017 23:14 napisane przez gonzo

  Może zacznie się w tej instytucji normalność. Takie mamy nadzieje!

 • Link do komentarza Mieszaniec Gniezno piątek, 29 grudnia 2017 23:06 napisane przez Mieszaniec Gniezno

  O co chodzi z tym niby wyrokiem ?

 • Link do komentarza pierożek piątek, 29 grudnia 2017 21:34 napisane przez pierożek

  cóż, prawdopodobnie nowa Pani Dyrektor jest po prostu wymagająca! patrząc na zastępczynię - dobrały, się - Pani zastępca przychodziła na kontrole i powiem krótko, wiedziała, co trzeba, co musi być, umiała zwrócić uwagę i poczekać na reakcję - więc spokojnie, po owocach ich poznacie, jeśli będzie taka jak podczas kilku ostatnich kontroli to będzie ok, a starym emerytom już dziękujemy, w tym sensie, że mogą jeszcze pracować, ale młodym trzeba dać szansę i nie można się trzymać stołka za wszelką cenę, zwłaszcza wtedy, kiedy nie ma się czystego sumienia....

 • Link do komentarza prawnik piątek, 29 grudnia 2017 21:29 napisane przez prawnik

  Hm... Jakie oszczerstwa. Czy ta pani nie uzyskała niekorzystnych dla siebie wyroków sądów dwóch instancji? To raczej Tobie radzę się liczyć ze słowami. Groźby bezprawne są karane!

 • Link do komentarza IRMA piątek, 29 grudnia 2017 20:46 napisane przez IRMA

  Wyrok Sądu Okręgowego z kwietnia 2015 r uznający całkowitą rację pracodawcy. Ta pani nigdy nie powinna wrócić do gnieźnieńskiego Sanepidu spytajcie ludzi z poznańskiego sanepidu oni się cieszą, że tej pani już nie ma a pracownikom gnieźnieńskiego sanepidu bardzo współczują. No ale cóż pani starosta potulnie wykonuje polecenia.

 • Link do komentarza Iwonka piątek, 29 grudnia 2017 20:46 napisane przez Iwonka

  Obie Panie Dyrektor to bardzo sympatyczne i przede wszystkim merytorycznie przygotowane osoby. Życzę samych sukcesów. Żal czytać te bzdury co niektórzy tu wypisują !!!

 • Link do komentarza mieszkaniec piątek, 29 grudnia 2017 18:51 napisane przez mieszkaniec

  Irma opanuj się! O jakim wyroku ty pleciesz? Chcesz odpowiadać za publiczne szerzenie oszczerstwa?

 • Link do komentarza powiat na tarczy piątek, 29 grudnia 2017 18:45 napisane przez powiat na tarczy

  Oczywiście że wyjdzie. A za każdy przypadek będzie osobiście odpowiedzialna Beata Tarczyńska.

 • Link do komentarza irma piątek, 29 grudnia 2017 17:33 napisane przez irma

  No tak. Czekałaś Lady 5 lat i wracasz dokończyć dzieła. Wstyd pani starosto powołać kobietę z wyrokiem sądowym na szefa firmy która ją zwolniła !! Poczekamy, zobaczymy wyjdzie szydło z worka prędzej czy później.

 • Link do komentarza Lady piątek, 29 grudnia 2017 16:14 napisane przez Lady

  Doczekaliśmy się!
  Najlepsza decyzja 2017 Starostwa!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane