sobota, 02 grudnia 2017 09:26

Autobus MPK ostrzelany - w środku byli pasażerowie!

 
Autobus MPK ostrzelany - w środku byli pasażerowie! zdjęcia: MPK Gniezno

W piątkowy wieczór jeden z autobusów MPK Gniezno został ostrzelany, najprawdopodobniej z broni pneumatycznej. Do zdarzenia doszło na ul. Armii Krajowej.

Sytuacja miała miejsce 1 grudnia około godziny 21:00. Jak informuje MPK Gniezno, w trakcie wieczornego kursu jednej z linii, w rejonie ul. Armii Krajowej (os. Grunwaldzkie, w rejonie parku jordanowskiego), autobus został ostrzelany z broni pneumatycznej. Pojazd otrzymał w sumie kilka trafień.

W wyniku tego uszkodzone zostało poszycie pojazdu i szyby, o które rozbił się śrut. Jak informuje MPK Gniezno w pojeździe znajdowali się pasażerowie, a na miejsce natychmiast wezwano policję, która będzie prowadzić w tej sprawie dochodzenie. Pojazd z uwagi na uszkodzenia zjechał do zajezdni: - W autobusie byli pasażerowie, na siedzeniu obok rozbitej szyby siedział pasażer. Aż strach pomyśleć jakby to się mogło skończyć gdyby śrut poleciał kawałek dalej. Sprawą zajmuje się policja, która bardzo szybko przyjechała na miejsce zdarzenia. Mam nadzieję, że uda się zatrzymać osobę odpowiedzialną za zdarzenie - poinformował nas Piotr Stasiak, prezes MPK Gniezno.

17 komentarzy

 • Link do komentarza xyz wtorek, 05 grudnia 2017 10:39 napisane przez xyz

  Zostawcie już ten "Tajwan" w spokoju. Nie od dzisiaj wiadomo, że wylęgarnia patolstwa w Gnieźnie to nie żaden "Tajwan" tylko centrum miasta i winiary.

 • Link do komentarza Gnieźnianin od urodzenia - rocznik wojenny. poniedziałek, 04 grudnia 2017 14:56 napisane przez Gnieźnianin od urodzenia - rocznik wojenny.

  Gnieźnianin od urodzenia
  Kochani nie wypisujcie takich "dyrdymałów". W Gnieźnie niema os. Tajwan, jest os. Grunwaldzkie. To po pierwsze, po drugie takie wypadki się zdarzają się wszędzie. Problem jest inny. Brakuje policji i to w wydaniu pieszym, a nie patrole samochodowe. Przecież ci chuligani widząc patrol policyjny samochodem, to oni przestają rozrabiać i są "świętsi od papieża". Druga sprawa, publikując takie wiadomości, jeszcze poparte zdjęciami , to jest to instruktarz dla tych chuliganów w jaki sposób można rozrabiać na ulicach. Ja nie chcę takich wiadomości. A policja ma chodzić pieszo i uzbrojona w pałki. Tylko tym sposobem przepędzimy "patologię" , nie stanie się to w wymiarze pseudo demokracji. Pozdrawiam

 • Link do komentarza ZoskaD poniedziałek, 04 grudnia 2017 12:41 napisane przez ZoskaD

  Każdy komentarz świadczy o swoim "twórcy". Tu to dopiero bywa patologia -
  psychiczna. Alalala, ewka, redatkor - nie wstyd wam podpisywać się pod takimi tekstami??

 • Link do komentarza Lolek poniedziałek, 04 grudnia 2017 12:26 napisane przez Lolek

  Jak jeszcze raz usłysze że Tajwan to sama patologia to szału dostanę ja jestem osobą niepijaca dobrze sytuowaną finansowo z normalnym niepijącym mężem i wspaniałymi dziećmi.i oburza mnie takie głupie gadanie a autobusami ta niektóra patologia z Tajwanu nie jezdzi bo nie mają na bilety.W mieście więcej jest rodzin patologicznych i tego niektórzy nie widzą co się dzieje.Dajcie już spokój o tak złej opinii Tajwanu.

 • Link do komentarza Kilo poniedziałek, 04 grudnia 2017 10:48 napisane przez Kilo

  Dla wszystkich mieszkańców tego osiedla, którzy oburzają się opiniami o Tajwanie. Walczcie o dobre imię Waszego osiedla. Pomóżcie policji znaleźć bandziorów !!! Jestem przekonany, że ktoś coś "zza firanki" widział.

 • Link do komentarza Bartek niedziela, 03 grudnia 2017 23:45 napisane przez Bartek

  tajwan to pat-landia . Kto ma inne zdanie niech się z min nie afiszuje. Pamiętacie kolesia co na tym przystanku się przygwoździł.

 • Link do komentarza ewka konewka niedziela, 03 grudnia 2017 20:44 napisane przez ewka konewka

  a może niech MPK zawiesi kursy przez tą dzielnicę i problem z głowy... patologia i tak siedzi w parku albo pod sklepem, to po co tam autobus w ogóle się zatrzymuje? czy ktoś z tej dzielnicy gdziekolwiek jeździ? oj przepraszam raz w miesiącu po zasiłek

 • Link do komentarza Zorro niedziela, 03 grudnia 2017 16:01 napisane przez Zorro

  Na Budowlanych jak facet wydlubywal oczy dziewczynie to nie patoloqia. W każdej dzielnicy coś się dzieje, a niektóre komentarze pozostawmy w milczeniu.

 • Link do komentarza Wikinq niedziela, 03 grudnia 2017 11:16 napisane przez Wikinq

  Na każdym osiedlu jest patologia nie tylko na Tajwanie.

 • Link do komentarza Ulalala sobota, 02 grudnia 2017 19:50 napisane przez Ulalala

  Nic dziwnego, Tajwan, wylęgarnia patusów od X lat...

 • Link do komentarza redatkor sobota, 02 grudnia 2017 16:37 napisane przez redatkor

  ja bym zawiesił tam wszystkie kursy i niech patole tkwią tam jak w getcie. Niech nie wychodzą poza teren i tyle. Zrobi się bezpieczniej w mieście.

 • Link do komentarza Mieszkanka tego osiedla sobota, 02 grudnia 2017 15:57 napisane przez Mieszkanka tego osiedla

  Zaraz patologia na tym osiedlu mieszka dużo normalnych rodzin .W mieście też mieszka patologia .To że jakiś idiota szczela do autobusu to zaraz całe osiedle to patologia.

 • Link do komentarza Tvp sobota, 02 grudnia 2017 15:24 napisane przez Tvp

  Alalala trochę szacunku dla innych mieszkańców. Pamiętaj że nie jesteś anonimowa.

 • Link do komentarza Lolek sobota, 02 grudnia 2017 15:21 napisane przez Lolek

  Odrazu patologia ja mieszkam tam od urodzenia co prawda w innej części Tajwanu tej spokojniejszej i nie narzekam i patologii ta m u nas nie ma.Wszystkich jedna miarką mierzyć nie można..a zrobić to mógł każdy niekoniecznie z Tajwanu.Bo wątpię że zrobił to któryś z tych pijoczkow stojących pod sklepem.Pewnie był to ktoś niemieszkajacy tam.Ale. Tajwan to Tajwan zawsze najgorszy.

 • Link do komentarza artysta malarz sobota, 02 grudnia 2017 14:51 napisane przez artysta malarz

  czego wymagać od tej dzielnicy, patologia patologią pchana....niestety nadal

 • Link do komentarza Krysiaa sobota, 02 grudnia 2017 13:55 napisane przez Krysiaa

  Patologia wszystkich odrazu mierzysz jedną miarą nie ładnie. Alalala

 • Link do komentarza Alalala sobota, 02 grudnia 2017 09:42 napisane przez Alalala

  Czemu mnie to nie dziwi? Tam sama patologia mieszka...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane