czwartek, 30 listopada 2017 17:06

W grudniu zaparkuj w centrum za darmo

 
W grudniu zaparkuj w centrum za darmo archiwum redakcji

Od 6 do 31 grudnia 2017 roku w Strefie Płatnego Parkowania w Gnieźnie będzie można bezpłatnie zostawić swój samochód. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację i opłacić pierwszy bilet.

W porozumieniu z prezydentem Gniezna firma ePark przygotowała dla mieszkańców Gniezna promocje w okresie świątecznym. Wystarczy, że na urządzenie mobilne pobierze się aplikację, opłaci pierwszy bilet i można bezpłatnie zostawiać auto w Strefie aż do końca roku.  

Promocja dotyczyć będzie tylko nowych użytkowników aplikacji. Aby z niej skorzystać wystarczy zarejestrować konto i opłacić pierwszy bilet. Za kolejne parkowania kierowca nie będzie już obciążany finansowo, maksymalnie będzie miał do wykorzystania 1000 zł. Dzięki aplikacji można przedłużyć czas parkowania bez powracania do samochodu. Do tego, by rozpocząć korzystanie z aplikacji, wystarczy podać swój adres e-mail, numer rejestracyjny pojazdu i karty płatniczej. Aby stać się użytkownikiem aplikacji wystarczy ją pobrać ze strony: http://electronicparking.pl/ albo bezpośrednio ze sklepów Google Play i iOS. Jak przekazał Maciej Ciesielski, kierownik Biura Strefy Płatnego Parkowania, jeśli ktoś ma wątpliwości, co do korzystania z aplikacji, może uzyskać wszelkie informacje w biurze przy ul. Krzywe Koło.

Aplikacja ePARK to oficjalna metoda płatności za postój w Strefie Płatnego Parkowania w Gnieźnie. Oprócz niej są też do wyboru inne usługi mobilne to moBilet i mobiParking.

16 komentarzy

 • Link do komentarza Witek poniedziałek, 04 grudnia 2017 11:18 napisane przez Witek

  Kolejna pijarowska zagrywka za pieniądze podatnika

 • Link do komentarza s poniedziałek, 04 grudnia 2017 11:15 napisane przez s

  Mnie to się kojarzy z odwracaniem uwagi od podwyżek za ciepło a może i szykowanych podwyżek za śmieci i wodę ? No i poza tym jak już były podwyżki opłat za parkowanie to teraz można okazać łaskę pańską wobec czego co sami już zapłaciliśmy

 • Link do komentarza amo poniedziałek, 04 grudnia 2017 11:10 napisane przez amo

  niczym jak w "POgodzie dla bogaczy"

 • Link do komentarza kop poniedziałek, 04 grudnia 2017 07:17 napisane przez kop

  Kupszcza - aplikacja jest wygodna i korzystam z niej od roku. Nie wyobrażam sobie korzystać z parkomatów. A tak staję, pyk pyk w komórce i czas parkowania leci. Później wsiadam do auta robię stop, nalicza płatność i odjeżdżam.

 • Link do komentarza rezigiusz niedziela, 03 grudnia 2017 22:41 napisane przez rezigiusz

  Nie zmienia to faktu iź ta "promocja" choć mam moźliwość skorzystania to i tak nie mam zamiaru do jakiejś prywatnej firmy "krzak" podawać wszystkich danych pozwalajacych wykonać transakcje on-line na karcie płatniczej. To jest najwiekszy absurd tej promocji.OSTRZEGAM wszystkich zdrowo rozsadkowo myślących aby sobie to odpuścili.Jedyną aplikacja która polecam jest SkyCash gdzie srodki doładowuje sie jak w pre-paid i ma sie nad tym kontrolę.

 • Link do komentarza tutek niedziela, 03 grudnia 2017 21:32 napisane przez tutek

  Bo aplikacja do działania wymaga podpiętej karty. Aplikacja jest na wiele miast w Polsce, a nie tylko na Gniezno.

 • Link do komentarza ttttttttt niedziela, 03 grudnia 2017 21:10 napisane przez ttttttttt

  w tym mieście to same promocje dla bogaczy, jakieś \KAWKI, odnawianie kamienic, teraz darmowe parkowanie dla samochodziarzy w dodatku tych ze smartfonami

 • Link do komentarza Bacha niedziela, 03 grudnia 2017 16:04 napisane przez Bacha

  Czy ja czegoś nierozumiem?? Napisane jest za darmo ! !!!! Po co aplikacja i karta ???

 • Link do komentarza tutek niedziela, 03 grudnia 2017 13:37 napisane przez tutek

  Oli - promocja dla mobilnych bo są tańsi w obsłudze. Niemobilnym trzeba montować parkomaty a to kosztuje.

 • Link do komentarza Kupszcza niedziela, 03 grudnia 2017 11:32 napisane przez Kupszcza

  To jest nierówne traktowanie podmiotów i sprzeczne z dobrym obyczajem. Przecież nawet ktoś kto ma smartphone nie będzie ściągał aplikacji i się logowal na dajmy na to 30 min. Powinni wyznaczyć godziny np. Od 15 do 17 wolne dla wszystkich. No ale....

 • Link do komentarza as niedziela, 03 grudnia 2017 10:15 napisane przez as

  Oli, każda firma oferuje promocje wg swojego uznania. Jak moźna tego nie zrozumieć?

 • Link do komentarza Oli niedziela, 03 grudnia 2017 09:55 napisane przez Oli

  A co z ludzmi,ktorzy nie siedza nosem w komorkach,nie maja aplikacjk a parkuja w centrum miasta?Promocja dla mobilnych?

 • Link do komentarza And sobota, 02 grudnia 2017 13:51 napisane przez And

  Jak dla mnie to kolejna kpina z mieszkańców Gniezna. Był konkurs za śmieci co rodzinom nie wolno brać udziału. Budżet Obywatelski gdzie z góry wiadomo kto wygrał i dlaczego. Teraz niby taka promocja , pytanie tylko dla kogo? Moim zdaniem znowu coś dla uprzywilejowanych, w końcu nie każdy ma aplikację , e-mail, kartę płatniczą !

 • Link do komentarza ZoskaD piątek, 01 grudnia 2017 13:49 napisane przez ZoskaD

  Aplikacja każe podać nr karty płatniczej i PIN. Dziękuję, nie skorzystam. Wolę biegać do parkometrów niż na tacy podawać potencjalnym hakerom swoje dane bankowe.

 • Link do komentarza Rom piątek, 01 grudnia 2017 12:18 napisane przez Rom

  Nie dotyczy to kierowców, którzy mają inne aplikacje do parkowania np.
  mobiparking. W dodatku e-park nie ma możliwość opłaty w Poznaniu, nie znalazłem Poznania na liście.Inne opcje można wykorzystywać także w Poznaniu i innych miastach Polski, ponad 20.

 • Link do komentarza rezigiusz czwartek, 30 listopada 2017 21:10 napisane przez rezigiusz

  Trzeba być "imbecylem" aby przy rejestracji podać nr.karty płatniczej wraz z wszelkimi danymi pozwalajacymi na dokonanie płatności tym bardziej do aplikacji.Sorry ale z tej oszałamiajacej "promocji" nie skorzystam i chcącym radzę sie zastanowić dwa razy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane