wtorek, 14 listopada 2017 14:04

Wpadli z narkotykami w trakcie rutynowej kontroli

 
Wpadli z narkotykami w trakcie rutynowej kontroli archiwum redakcji

Podczas kontroli w zaparkowanym na terenie miasta samochodzie, trzemeszeńscy policjanci znaleźli marihuanę. Zarzut posiadania środków odurzających usłyszał 21-letni mieszkaniec Trzemeszna.  

Sytuacja miała miejsce w minioną sobotę 11 listopada br. w godzinach popołudniowych w pobliżu jednej ze stacji paliw w Trzemesznie. Tam zainteresowanie patrolujących miasto policjantów przyciągnął zaparkowany BMW oraz trzy znajdujące się w nim osoby (dwóch mężczyzn i jedna kobieta). Funkcjonariusze postanowili ich wylegitymować.

W trakcie sprawdzania danych, policjanci wyczuli charakterystyczną woń przypominającą zapach marihuany. Przy 21-latku podczas kontroli osobistej w kieszeni kurtki funkcjonariusze znaleźli zawiniątko z suszem. Dodatkowo we wnętrzu auta na wycieraczce znajdowała się folia z zapięciem strunowym, również wypełniona z suszem. Wstępnie przeprowadzone badanie wykazało, że jest to marihuana. Z uwagi na to, że nikt nie przyznał się do posiadania substancji znalezionej podczas przeszukania samochodu wszystkie osoby trafiły do policyjnego aresztu.

21-latek po nocy spędzonej w policyjnym areszcie przyznał się do tego, że znalezione w aucie narkotyki są jego. Usłyszał więc zarzut posiadania substancji odurzających. Teraz odpowie za to przed sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: www.gniezno.policja.gov.pl

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Czarna mamba czwartek, 16 listopada 2017 15:51 napisane przez Czarna mamba

  Koryfeuszowi polecamy lekcje podstaw logiki. No cóż, wspólczesna szkoła nie przygotowywuje nawet na podstawowym poziomie do myślenia.

 • Link do komentarza Koryfeusz czwartek, 16 listopada 2017 14:24 napisane przez Koryfeusz

  Stróż, jakie wskazówki? Jakie rozgrzeszenie? Jak zwykle kłania się problem rozumienia treści przekazywanego komunikatu. Nie wiedzieć czemu zanika zdolność rozumienia znaczenia treści.
  Co do posiadania marihuany, to jak ktoś gdzieś w domu sobie zapali to nie zwraca na siebie uwagi i ma mieć z tego tytułu problemy? Niby jakie skoro nikt o tym nie wie? Ci w tym samochodzie byli po prostu niepoważni. Głupoty nie rozgrzeszam. Co do posiadania marihuany to od tego rozgrzeszyć może Sąd, a nie ja.

 • Link do komentarza stróź środa, 15 listopada 2017 13:53 napisane przez stróź

  To pan jest niepoważny panie Koryfeusz udzielając wskazówek przestępcom i niejako rozgrzeszających ich za ten postępek.

 • Link do komentarza Koryfeusz wtorek, 14 listopada 2017 21:16 napisane przez Koryfeusz

  Gdyby nie zwracali na siebie uwagi to by nie wpadli. Samo takie parkowanie gdzieś tam na uboczu i siedzenie w kilku w samochodzie, a do tego pewnie jeszcze śmiechy, muzyka, to jest po prostu zachowanie wzbudzające podejrzenia. Jedna z tych osób musiała prowadzić samochód, a czuć było marihuanę jak wynika z artykułu. Tak więc mogli w tym samochodzie to palić, co tylko powoduje ryzyko prowadzenia samochodu pod wpływem środków odurzających nawet jeśli kierowca by się tego tylko nawdychał. Niepoważni ludzie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane