poniedziałek, 13 listopada 2017 15:47

Aktualna informacja o zamknięciu przejazdów kolejowych

 
Aktualna informacja o zamknięciu przejazdów kolejowych źródło: Google Street View

Wykonawca robót torowych na linii z Gniezna do Wrześni informuje o terminach zamknięcia dwóch przejazdów kolejowych w rejonie ul. Ludwiczaka oraz Ugory.

Realizator zadania, polegającego na modernizacji torowiska na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Czerniejewa do Gniezna, planuje zamknąć w najbliższym czasie trzy przejazdy kolejowe na okres niespełna trzech dni. Oznakowanie zostanie wykonane zgodnie z zatwierdzonymi projektami czasowej organizacji ruchu.

Od dziś, tj. 13 listopada do środy 15 listopada do godziny 18:00 zamknięty będzie przejazd kolejowy 156 kilometrze linii 281 na ul. Ugory na Kokoszkach. Objazd wyznaczono przez ulicę Południową.

Od wtorku 14 listopada od godziny 9:00 do piątku 17 listopada do godziny 18:00 zamknięty będzie przejazd kolejowy na 157 kilometrze linii 281 na ul. Ludwiczaka. Objazd wyznaczono przez ulicę Gajową i Skrajną.

Przypominamy też iż w najbliższy weekend, w dniach od piątku 17 listopada od godziny 20:00 do niedzieli 19 listopada do północy, zamknięty będzie przejazd kolejowy dla linii wrzesińskiej na ul. Gajowej w Gnieźnie. Objazd poprowadzony będzie ul. Kostrzewskiego, Prostą i Gajową. Przejazd z Gniezna do Czerniejewa przez ul. Mnichowską będzie możliwy bez zmian.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane