piątek, 03 listopada 2017 10:10

Zwłoki w opuszczonym budynku. Dwie osoby zatrzymane

 
Zwłoki w opuszczonym budynku. Dwie osoby zatrzymane archiwum redakcji

Policjanci z Gniezna wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono w na terenie pustostanu. W sprawie zatrzymano dwie osoby.

W miniony czwartek 2 listopada br. około godziny 19.30, dyżurny gnieźnieńskiej komendy został powiadomiony o odnalezieniu ciała mężczyzny w pustostanie w miejscowości Wełnica koło Gniezna. Na miejsce pojechała grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator z Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Na miejsce przybyła też straż pożarna, która rozświetliła miejsce zdarzenia w celu ułatwienia prowadzonych oględzin.

Śledczy do późnych godzin nocnych prowadzili działania na miejscu oraz zabezpieczali ślady kryminalistyczne. W celu wyjaśnienia sprawy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn. Prokurator będący na miejscu zarządził sekcję zwłok. Jej wyniki dadzą odpowiedź na pytanie, co było przyczyną śmierci mężczyzny.

Jednocześnie śledczy prowadzą czynności identyfikacyjne, aby ustalić jego tożsamość. Z informacji, do których udało się nam dotrzeć wynika, iż zmarły był osobą bezdomną. Prawdopodobny wiek mężczyzny to około 40 lat. Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. Śledczy przyjmują różne wersje. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Gnieźnie.

źródło także: KPP w Gnieźnie

1 komentarz

  • Link do komentarza rob piątek, 03 listopada 2017 15:56 napisane przez rob

    już myślałem, że chodzi o hotel mieszko.....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane