piątek, 11 sierpnia 2017 11:53

Emerytura nie wystarcza na pomoc przyjacielowi

 
Emerytura nie wystarcza na pomoc przyjacielowi fot. nadesłane

To historia, która poruszyła gnieźnieńskim miłośników zwierząt, który postanowili wspomóc starszego mężczyznę w pomocy jego najlepszemu przyjacielowi – suczce Pusi.

Ten obraz - pan Janusz pchający na dziecięcym wózku suczkę Pusię, u której wystąpił paraliż kończyn – poruszył na tyle, że szybko udało się zebrać pieniądze na zdiagnozowanie psa i przystąpienie do leczenia. Starszego pana, którego emerytura wynosi 714 zł, nie stać na pokrycie leczenie przyjaciela.

Fundacja Przyjaciół Zwierząt w Gnieźnie postanowiła pomóc Panu Januszowi i jego psu i zorganizować zbiórkę, podczas której szybko udało się uzbierać potrzebną kwotę. Teraz Pusię czeka kosztowna operacja i fundacja i tym razem wierzy, że pomoc miłośników zwierząt okaże się nieoceniona. 

Dla psa, dla przyjaciela, dla ratowania prawdziwego kompana pana Janusza, który kocha psa jak dziecko., który płacze, kiedy o nim opowiada i który odejmie sobie od ust a przeznaczy swoje ostatnie pieniądze dla ratowania Pusi. Nie ma gwarancji, że operacja się uda, ale zawsze trzeba mieć i dawać nadzieję.

Pana Janusza i suczkę Pusię można wesprzeć za pośrednictwem portalu Ratujemy Zwierzaki.

4 komentarzy

 • Link do komentarza kibolo piątek, 11 sierpnia 2017 14:04 napisane przez kibolo

  Uczciwie pracujący jest przez rządzących i ZUS oszukany!!!Jak zwykle.Kto chłopakowi mającemu zawód od 16 roku życia mówił,że należy mieć,zachowywać odpowiednie dokumenty celem przedłożenia ich przy staraniu o emeryturę?Nikt.A on sam mając mniej niż 20 lat myślał o emeryturze?Zakłady polikwidowane,archiwa puste.Naliczają emeryturę z kapelusza,aby jak najmniej.Znam człowieka z udokumentowanym sześćdziesięcioletnim stażem pracy i emeryturą 1500 zł.To zwykły bandytyzm.

 • Link do komentarza Pasiu piątek, 11 sierpnia 2017 13:25 napisane przez Pasiu

  można pracować uczciwie całe życie i prawda jest taka że g*wno z tego jest....

 • Link do komentarza emeryt piątek, 11 sierpnia 2017 12:23 napisane przez emeryt

  Żal mi zwierzaczka, ale zapytuję, ile też to lat pracował jego właściciel, ze posiada tylko taka marna emeryturę?

 • Link do komentarza Gnieznianin piątek, 11 sierpnia 2017 12:12 napisane przez Gnieznianin

  Ciezko przejsc kolo takiej histori obojetnie .Ja juz wplacilem

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane