sobota, 15 lipca 2017 22:29

Pożar mieszkania na os. Grunwaldzkim

 
Pożar mieszkania na os. Grunwaldzkim fot. Rafał Wichniewicz

W sobotni wieczór w jednym budynków mieszkaniowych na tytułowym osiedlu doszło do pożaru lokalu. W akcji gaśniczej brało udział kilka zastępów straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w sobotę 15 lipca po godzinie 21:00. W pomieszczeniu mieszkania, znajdującego się na pierwszym piętrze budynku przy ul. Cymsa, pojawił się ogień. Na miejsce zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej, które po dotarciu na miejsce zdarzenia przystąpiły do akcji ratunkowej, ewakuując mieszkańców ze środka.

Po ewakuacji, wszystkie osoby przebywające w budynku zostały przekazane ratownikom, którzy sprawdzili ich stan zdrowia. Na czas prowadzonych działań ulica Cymsa i Grunwaldzka w tym rejonie była nieprzejezdna. Dokładne przyczyny pożaru zostaną dopiero ustalone.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane