piątek, 14 lipca 2017 12:26

Od wtorku wystąpią utrudnienia w centrum miasta

 
Od wtorku wystąpią utrudnienia w centrum miasta archiwum redakcji

W związku z rozpoczynającymi się pracami, polegającymi na rozbudowie sieci cieplnej, na kilku ulicach w centrum Gniezna wystąpią utrudnienia w ruchu.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, że z uwagi na pierwszy etap rozbudowy sieci ciepłowniczej, od dnia 18 lipca nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów w rejonie ulic Krzywe Koło, Grzybowo i Rondo Chrztu Polski.

W związku z powyższym, kierujący się w rejon wspomnianych ulic, proszeni są o zwrócenie uwagi na oznakowanie pionowe, informujące o ograniczeniach występujących w tej części miasta. Jednocześnie zachęcamy do korzystania z objazdów innymi ulicami.

Z tego miejsca spółka przeprasza za występujące utrudnienia i zapewnia, że o kolejnych etapach inwestycji będzie informować na bieżąco.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane