czwartek, 13 lipca 2017 16:25

Silne zderzenie w Komorowie

 
Silne zderzenie w Komorowie źródło: OSP Kłecko

W czwartkowy ranek, na drodze wojewódzkiej, prowadzącej przez miejscowość Komorowo, doszło do zderzenia.

Do zdarzenia doszło 13 lipca około godziny 7:20. Z nieoficjalnych informacji wynika iż na drodze doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów - ciężarówki z busem. Podróżujące tymi samochodami osoby opuściły je o własnych siłach, a przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy wszystkim osobom, przy czym żadna nie wymagała hospitalizacji i pozostały na miejscu zdarzenia.

Działania strażaków z PSP Gniezno oraz OSP Kłecko ograniczone były do zabezpieczenia uszkodzonych pojazdów, unieszkodliwienia rozlanych na jezdni płynów eksploatacyjnych oraz kierowaniu wahadłowo ruchem na szosie. Dokładne przyczyny zdarzenia ustali Policja.

źródło: OSP Kłecko i PSP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza gracz czwartek, 13 lipca 2017 21:34 napisane przez gracz

    ktoś chyba "ściął: zakręt, no i zapewne żadne z nich nie jechało przepisową prędkoscią...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane