piątek, 07 lipca 2017 16:39

Czołowe zderzenie na łuku drogi

 

W piątkowe popołudnie na zakręcie drogi wojewódzkiej nr 190 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.

Do wypadku doszło 7 lipca około godziny 15:30 koło Obory. Na łuku drogi, około 200 metrów od przejazdu kolejowego, w trakcie padającego deszczu, doszło do zderzenia dwóch samochodów - osobowego na gnieźnieńskich numerach rejestracyjnych i Mercedesa typu bus na czarnkowskich tablicach.

W wyniku tego trzy osoby odniosły obrażenia i decyzją przybyłego na miejsce zespołu ratownictwa medycznego zostały przewiezione do gnieźnieńskiego szpitala.

Działający na miejscu strażacy zabezpieczyli miejsce zderzenia oraz uszkodzone pojazdy. W trakcie prowadzonych działań droga w obu kierunkach była zablokowana. Dokładne przyczyny zdarzenia ustali Policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane