czwartek, 06 lipca 2017 09:25

Samobójstwo mężczyzny na wiadukcie

 

W czwartek rano jeden z mieszkańców dokonał tragicznego odkrycia - przy wiadukcie im. bł. Jerzego Popiełuszki zauważył ciało mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 6 lipca wczesnym rankiem. Jeden z mieszkańców, przechodzący w pobliżu, zauważył ciało, które znajdowało się na wysokości zejścia z ww. wiaduktu, od strony ul. Polnej. 

Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a wkrótce po tym także pojawił się prokurator. Jak wynikało z oględzin, starszy mężczyzna powiesił się. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane